نقل و انتقالات لیگ دسته اول؛

امضاء قرارداد چند بازیکن با تیم فوتبال ماشین سازی

بازیکن سابق تیم امید و جوانان پرسپولیس که فصل گذشته در تیم ماشین سازی حضور داشت، قرارداد خود را با سبزپوشان تبریزی تمدید کرد.

به گزارش تبریز بیدار، اکبر آفاقی آقای گل لیگ دسته یک امید های کشور، با حضور در تمرینات تیم، توانست بعد از چند روز عملکرد خوب خود نظر دست نشان سرمربی این تیم را به خود جلب کند. آفاقی اهل تبریز و متولد ۱۳۷۰ می باشد. این بازیکن در پست مهاجم بازی می کند و سابقه حضور در رده امید تیم های گسترش فولاد و تراکتورسازی را در کارنامه دارد. 


حسین دوستدار، بازیکن فصل گذشته تیم گیتی پسند، با عقد قراردادی به جمع سبز پوشان پیوست که این بازیکن سابقه بازی در  تیم های ذوب آهن و گیتی پسند را در کارنامه خود دارد. 

 

علی پور محمد بازیکن سابق تیم شهرداری تبریز و پایه های سایپا عصر امروز با حضور در دفتر باشگاه، قرارداد خود را امضاء کرد که این بازیکن  متولد ۷۱ بوده و در پست مهاجم بازی می کند.


جعفر برزگر بازیکن سابق تیم امید و جوانان تیم پرسپولیس تهران که فصل گذشته نیز در تیم ماشین سازی حضور داشت قرارداد خود را با این تیم منعقد کرد.  جعفر برزگر متولد ۷۲، بازیکن سابق تیم امید و جوانان تیم پرسپولیس تهران که فصل گذشته نیز تیم ماشین سازی را در دسته دو مسابقات فوتبال کشور همراهی می کرد و عملکرد خوبی هم در خط دفاعی از خود به نمایش گذاشته بود، عصر امروز با حضور در دفتر باشگاه، مذاکرات خود را با مدیرعامل باشگاه نهایی و قرار داد خود را منعقد کرد.

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *