رشوه ۱۱ میلیون ریالی حامل حشیش کارساز نشد

رئیس بازرسی انتظامی آذربایجان‌شرقی از رد رشوه ۱۱ میلیون و ۱۰۰ هزار ریال حامل حشیش و تریاک توسط سه مامور وظیفه‌شناس یگان امداد تبریز خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از فارس، اکبر رحیمی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: برابر گزارش فرماندهی انتظامی شهرستان تبریز اکیپ گشت موتورسواری یگان امداد شهرستان به سراکیپی گروهبان هادی قره‌داغی به همراه گروهبان سیاب ابراهیمیان و گروهبان ناصر برزگر حین گشت‌زنی درحوزه کلانتری ۲۲ تبریز به یک نفر که با رؤیت اکیپ گشتی متواری شد مشکوک شده و نامبرده را تعقیب می‌کنند.


وی ادامه داد: در نهایت فرد مظنون در داخل تعمیرگاه موتورسیکلت دستگیر شده و در حین بازرسی بدنی از وی مقادیری مواد مخدر از نوع حشیش و تریاک کشف می‌شود.

رحیمی افزود: متهم جهت سیر مراحل قانونی به کلانتری ۲۲ تبریز منتقل شده و در طول مسیر جهت فرار از چنگ قانون و تطمیع مأموران مبلغ ۱۱ میلیون و ۱۰۰ هزار ریال به عنوان رشوه به ماموران پیشنهاد می‌دهد که پس از توجیه در خصوص عواقب رشوه دهنده با اکراه آن را در جیب مأموران می‌گذارد که توسط مأموران صورت جلسه و مبلغ پیشنهادی ضمیمه صورتجلسه شده و برای سیر مراحل قانونی تحویل کلانتری ۲۲ تبریز و از آن طریق تحویل دادسرا شد.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.