هاشمی در گفتگو با تبریز بیدار؛

اختصاصی/ بازیکن تراکتور سازی: ما در تمرینات از بازی برخی تیم های لیگ برتری هوادار بیشتری داریم

بازیکن تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز گفت: تراکتور سازی همیشه تیم بزرگی بوده و بازیکنان خوبی را به تیم جذب کرده است. فکر می کنم چند بازیکن جدید نیز به تیم جذب شوند و تیم امسال شرایط خوبی داشته باشد و انشالله قهرمانی را تقدیم هواداران کنیم.

به گزارش تبریز بیدار، میر هانی هاشمی، بازیکن تیم  فوتبال تراکتور سازی تبریز در گفتگو با خبرنگار ورزشی تبریز بیدار درباره توافق خود با تراکتور سازان، گفت: من  یک سال دیگر نیز با  تراکتور سازی قرارداد داشتم و خدا را شکر قسمت شد  تا یکسال دیگر در خدمت تیم محبوبم، تراکتور سازی باشم. یکسری توافقاتی انجام دادیم و قول هایی نیز آقای عباسی داده بودند که  محقق شد. 

وی در خصوص  تمدید قرارداد مربی پرتغالی سرخ پوشان تبریزی، اظهار داشت: آقای اولیویرا مربی بزرگی هست و تجربه بسیار بالایی دارد. من در یک سالی که زیر نظر وی کار کرده ام، متوجه شدم این مربی از نظر فنی بسیار قوی است و در این ۱۳  یا ۱۴ سالی که در فوتبال بودم، خدا را شکر آقای اولیویرا از هر لحاظ بهتر بوده اند. این مربی همیشه با بازیکنان از نظر روحی و روانی نیز صحبت می کند و آنها را در شرایط ایده آل نگه می دارد. 


بازیکن سرخ پوشان تبریزی، بیان کرد: تراکتور سازی همیشه تیم بزرگی بوده و بازیکنان خوبی را به تیم جذب کرده است. فکر می کنم چند بازیکن جدید نیز به تیم جذب شوند و تیم امسال شرایط خوبی داشته باشد و انشالله قهرمانی را تقدیم هواداران کنیم.

هاشمی درباره حضور پرشور هواداران  تیمش در تمرینات، بیان کرد: آنها واقعا در این چند روز حضور بسیار پرشوری در تمرینات داشته اند و می توانم بگویم ما در تمرینات از  بازی های برخی تیم های لیگ برتری، هوادار  بیشتری داریم. امیدوارم حمایت آنها همانند همیشه ادامه پیدا کند تا به موفقیت برسیم.

وی در خصوص امکانات تیم تراکتور سازی نیزگفت: خدا را شکر مجموعه خوبی در اختیار تیم قرار دارد، زمین چمن با کیفیت، سالن وزنه، استخر و رختکن خوبی داریم و می توانم بگویم شرایط بسیار خوبی داریم. انشالله با حضور بازیکنان خوب و شرایط مناسب تیم،  قهرمانی را تقدیم هواداران کنیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *