قطعی مکرر آب آناخاتون؛

قعطی آب شهرک آناخاتون و عدم توجه مسئولان شرکت آب

آب شهرک آناخاتون در طول روز قطع است و تنها در ساعاتی خاص آن هم در شب وصل می شود.

 سرویس اجتماعی تبریزبیدار؛

آن طور که از شواهد می توان فهمید، هوای گرمیکه این روزها بر تبریز خیمه زده است نه با پیش بینی های سازمان هواشناسی و نه با هیچ کاری، خیال دست کشیدن از سر این شهر و مردمش ندارد، گرمایی که با خانه نشین کردن مردم تبریز اهمیت ماده ای به نام آب را برای ما گوشزد می کند و یاد آور این مطلب است که ماده ای که در حال حاضر به وفور یافت می شود، نبودش چه پیامدهایی را به دنبال دارد.

 

البته مثل این که این عنصر حیاتی در برخی نقاط شهر تبریز نایاب شده است و مردم این مناطق را در ماه رمضان با مشکلات وسیعی مواجه کرده است، شهرک آناخاتون یکی از این نقاط است که قطعی مکرر آب امان ساکنینش را بریده است، طبق اخبار رسیده، آب این شهرک در طول روز قطع می باشد و آب فقط ساعاتی خاص آن هم در شب وصل می شود.

 

برای کسب اطلاع بیشتر با یکی از ساکنین آن جا به گفتگو پرداختیم.

 

نهندی یکی از کاسبان این منطقه به خبرنگار تبریز بیدار گفت: قبل از ماه رمضان آب، کم و بیش وصل می شد ولی پس از شروع این ماه روزی بیشتر از سه چهار ساعت آب نداریم.

 

وی افزود: خانه من درست در ۱۸متری لوله  5 اینچی است ولی فقط از ساعت دو صبح تا پنج و نیم صبح  آب خانه ما وصل می شود و نبود آب در ساعات میانی روز کار را برای مردم روزه دار آناخاتون بسیار سخت کرده است.

 

نهندی در خصوص پیگیریهای صورت گرفته توسط ساکنین نیز گفت: به هرجا و به هرکس که احساس کردیم می تواند کمکی انجام دهد سر زدیم ولی با وجود این که مسئولان از منطقه بازدیدکردند و قولهایی دادند ولی  تا به حال اقدام خاصی صورت نگرفته است.

 

وی افزود: آخرین مکانی که امیدمان به آن جا رفت، شورای شهر تبریز بود، چون می دانستیم افراد خدومی در آنجا خدمت می کنند و حتما در ماه مبارک رمضان شهروندان شهرشان را فراموش نخواهند کرد و به امید کمک آن ها، نامه ای را با امضای اهالی تنظیم کرده و تقدیم شورای شهرکردیم.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *