مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه خبر داد:

اختصاص ۱۲۰ دستگاه اتوبوس برای مراسم روز جهانی قدس

در راستای بهره مندی شهروندان و راهپیمایان روز جهانی قدس، شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه با برنامه ریزی انجام داده تعداد ۱۲۰ دستگاه اتوبوس برای مراسم راهپیمایی و در جهت تامین وسیله ایاب و ذهاب مورد نیاز مساجد و ارگانهای معرفی شده از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و سایر نهادهای ذیربط از طریق واحد گشت این شرکت تامین و این اتوبوسها تا پایان مراسم در اختیار نهادهای درخواست کننده قرار خواهد گرفت.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه، شمس الله فیروزیان با اعلام این خبر گفت: با اختصاص این تعداد اتوبوس به مراسم، امیدواریم اتوبوسهای مورد نیاز در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس تامین گردد.

وی افزود: در راستای بهره مندی شهروندان و راهپیمایان  روز جهانی قدس، شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه با برنامه ریزی انجام داده تعداد ۱۲۰ دستگاه اتوبوس برای مراسم راهپیمایی و در جهت تامین وسیله ایاب و ذهاب  مورد نیاز مساجد و ارگانهای معرفی شده از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و سایر نهادهای ذیربط از طریق واحد گشت این شرکت تامین و این اتوبوسها تا پایان مراسم در اختیار نهادهای درخواست کننده قرار خواهد گرفت.
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه با اشاره به اجرای طرح محدوده ترافیکی افزود: خدمات رسانی اتوبوسهای سامانه تندرو از ساعت ۱۰/۳۰ دقیقه تا ۱۲/۳۰ دقیقه حد فاصل میدان شهید بهشتی تا میدان قونقا و بالعکس در این مسیر متوقف و اتوبوسهای BRT از میدان بسیج تا میدان شهید بهشتی و از میدان راه آهن تا میدان قونقا خدمات خود را ارائه خواهند نمود.  

فیروزیان تصریح نمود: بعد از اتمام مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس و در صورت مجوز عبور اتوبوسها از سوی پلیس راهنمایی رانندگی سریعا” اتوبوسهای تندرو مجددا در مسیر اصلی ارائه خدمات خواهند داد.
وی در پایان تاکید کرد :در کنار اجرای مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس تمامی خطوط شهری و حومه طبق برنامه ریزی انجام یافته  کماکان خدمات رسانی خود را ادامه  خواهند نمود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *