نایب رئیس خانه صنعت و معدن آذربایجان‌شرقی خبر داد

تعطیلی روزانه چندین واحد صنعتی در آذربایجان‌شرقی

نایب رئیس خانه صنعت و معدن آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه هر روز چند واحد صنعتی در استان به علت مشکلات کمر شکن تولیدی تعطیل می‌شود، گفت: متاسفانه بسیاری از مسئولان امر در استان با وجود پی نوشت نامه رئیس جمهور جوابگو نیستند.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از فارس، رضا پاشایی ظهر امروز در دیدار اعضای هیئت مدیره خانه صنعت و معدن استان با استاندار آذربایجان‌شرقی ضمن انتقاد از پاسخگو نبودن برخی مدیران اقتصادی و صنعتی استان به مشکلات واحدهای تولیدی حل برخی مشکلات را در درون استان و با چند دستور و بخشنامه قابل حل شدن دانست.

 نایب رئیس خانه صنعت و معدن آذربایجان شرقی با اشاره به لزوم حمایت از صنعت از سوی مدیران ارشد استان گفت: صنعت و معدن مظلوم‌ترین بخشی بوده است که در شرایط تحریم آسیب دیده  و مشکلات این بخش عدیده و قابل توجه است.

وی افزود: مشکلات حوزه صنعت جمع‌بندی شده و به شخص رئیس جمهور ارسال شده که ایشان نیز جواب نامه حوزه صنعت را به مسئولان مربوطه موکول کرده‌اند.

نایب رئیس خانه صنعت و معدن آذربایجان‌شرقی گفت: متاسفانه بسیاری از مسئولان امر در استان با وجود پی نوشت نامه رئیس جمهور جوابگویی مناسبی نداشته‌اند.

پاشایی یادآور شد: در حوزه صنعت استان و بحث قطعه‌سازان و از جمله تراکتور سازی با مشکلات زیادی مواجه هستیم و  هر روز چند واحد صنعتی در استان تعطیل می‌شود.

وی ادامه داد: برای حل مشکلات واحدهای صنعتی در استان می‌توان با چند دستورالعمل اجرایی بخشی از آنان را حل کرد.

نایب رئیس خانه صنعت و معدن افزود: در حال حاضر برخی مدیران امر پاسخگو نبوده و انتظار داریم تا مشکلات به صورت کارشناسی شده مورد بررسی قرار گیرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *