بیانیه “کانون تربیت اسلامی آذربایجانشرقی” به مناسبت روز قدس

از ملت شریف و همیشه در صحنه استان آذربایجانشرقی و بویژه فرهنگیان گرانقدر و دانش آموزان عزیز دعوت می نماید تا با حضور با صلابت خویش در راهپیمایی روز جهانی قدس ، ضمن لبیک دوباره به فرامین امام امت (ره) و مقام معظم رهبری ، بار دیگر اتحاد و همدلی امت اسلامی را به تصویر بکشند.

به گزارش تبریز بیدار، کانون تربیت اسلامی شاخه آذربایجان شرقی به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه ای صادر کرد و در آن از ملت همیشه در صحنه آذربایجان بویژه فرهنگیان و دانش آموزان جهت حضور پرشور در راهپیمایی، دعوت بعمل آورد.

در این بیانیه آمده است:

ماه مبارک رمضان ،ماه بندگی، ماه ایستادگی و مقاومت و ماه مبارزه با شیطان درون و بیرون است.  آن چه مسلم هست در این ایام دل های مومنان در سراسر گیتی متوجه قدس شریف، قبله اول مسلمین می باشد.

 

روز قدس میراث گران بهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران و نشانی از عمق دوراندیشی و هوشمندی حضرت امام خمینی (ره) بوده که این تصمیم راهبردی در قبال مساله فلسطین و مبارزه با اسراییل خبیث و جنایتکار، به عنوان اولویت اول جهان اسلام طی سال های بعد از انقلاب سبب شد تا آرمان آزادی  قدس شریف به یک ضرورت حتمی برای حال و آینده امت اسلامی تلقی گردد.

 

تحولات منطقه ای و اتفافات جاری در سرزمین های اسلامی بویژه جنگ داعش و گروههای تروریستی تکفیری و سعودی علیه عراق و سوریه و یمن ، به ظاهر اقدامی جهت ایجاد حاشیه امن برای رژیم صهیونیستی و تضعیف جبهه های مقاومت هست، اما به زعم این تلاشها و به فضل پروردگار ظرفیت های جدید ضد صهیونیستی در حال شکل گیری بوده  و نابودی و اضمحلال این رژیم نامشروع نزدیک تر از همه تصورات می باشد.

 

کانون تربیت اسلامی شاخه استان آذربایجانشرقی  با تسلیت ایام سوگواری مولی الموحدین حضرت علی (ع) و با اعلام حضور منسجم این تشکیلات دوشادوش آحاد مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس، بدین طریق از ملت شریف و همیشه در صحنه استان آذربایجانشرقی و بویژه فرهنگیان گرانقدر و دانش آموزان عزیز دعوت می نماید تا با حضور با صلابت خویش ، ضمن لبیک دوباره به فرامین امام امت (ره) و مقام معظم رهبری ، بار دیگر اتحاد و همدلی امت اسلامی را به تصویر بکشند. ان شاء الله

والسلام علی من اتبع الهدی

کانون تربیت اسلامی –شاخه استان آذربایجانشرقی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *