نایب رئیس فراکسیون کارگری مجلس;

جلسه ویژه با آخوندی برای تامین مسکن ۵۰ درصد کارگران پس از ماه رمضان

نایب رئیس فراکسیون کارگری مجلس با اشاره به اینکه اولین جلسه فراکسیون پس از ماه رمضان با دستورکار مسکن کارگران برگزار می شود گفت: وزیر راه و شهرسازی به همراه معاونانشان توضیحاتی درباره مسکن اجتماعی ویژه کارگران ارائه خواهند داد.

به گزارش تبریز بیدار ، به نقل از تسنیم ، نادر قاضی پور در پاسخ به اینکه آیا آخوندی ، وزیر راه و شهرسازی این هفته در کمیسیون کارگری مجلس درباره مسکن کارگران توضیحات لازم را ارائه کردند گفت: هفته گذشته به دلیل تقارن با شب قدر کمیسیون برگزار نشد. این دستور کار به بعد از ماه مبارک رمضان موکول شد.

 وی با بیان اینکه تهیه مسکن کارگران موضوعی مهمی در امرار معاش آنهاست گفت: وزیر راه وشهرسازی به همراه تعدادی از معاونانشان در این جلسه حضور می‌یابند و توضیحاتی پیرامون آخرین وضعیت مسکن کارگران به اعضای فراکسیون ارائه خواهند کرد.

نایب رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ۵۰ درصد کارگران فاقد مسکن هستند افزود: متأسفانه دولت برای پشتیبانی از کارگران از طریق بن کارگری و سایر موضوعات همچون بهداشت و درمان، کار مورد رضایت ما را انجام نداده است.معتقد هستیم در شرایطی که کارگران برای تأمین معاش خود با مشکلاتی روبرو هستند دولت باید تمام افراد را تحت پوشش مسکن مهر یا مسکن اجتماعی قرار دهد.  

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *