اعضای شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان در آذربایجان‌شرقی معرفی شدند

در آستانه انتخابات مجلس ۱۰ نفر از اعضای شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان در آذربایجان‌شرقی معرفی شدند.

به گزارش تبریز بیداربه نقل از تسنیم ، رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان : با اشاره به اینکه معتقد هستم این حزب یک حزب اصلاح‌طلب است و آرمان‌های اصلاح طلبی را پیگیری می‌کند، اظهارداشت: عضوگیری این حزب در استان آذربایجان‌شرقی از ماه‌ها پیش آغاز شده است و در حال حاضر ۲۰۰ نفر به عنوان هوادار عضو این حزب در استان هستند.

مسعود حسابگر با اشاره به معرفی اعضای شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان شعبه آذربایجان‌شرقی گفت: مسعود حسابگر، بهزاد فرزام فرد، مصطفی حقی فام، سید سجاد حسینی، محمد علیون، فردین الهیاری، بابک علیاری، رامین بهراد، حسن فیضی و لیلا حاتمی به عنوان اعضا شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان آذربایجان شرقی به تأیید کمیته تشکیلات و هیئت اجرایی این حزب رسیده و به عنوان اعضای شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان آذربایجان شرقی معرفی شدند.

رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان شعبه آذربایجان‌شرقی گفت: به نظر شخص بنده هرگونه فعالیت سیاسی اصلاح‌طلبان در چهارچوب قانون اساسی و منافع ملی است از این رو تأکید ما بر اعتماد سازی متقابل و نگاه انتقادی در عین تعامل است.

حسابگر، با اشاره به مواضع این حزب در مورد مسائل سیاسی، اجتماعی و اقتصادی تصریح کرد: مواضع این حزب از سوی دبیرکل و سخنگوی حزب اعلام رسمی می‌شود و ما نیز در این راستا عمل خواهیم کرد.

وی، با اشاره به برنامه‌های این حزب در شعبه آذربایجان‌شرقی در مورد انتخابات پیش‌رو گفت: اولویت ما اجماع با جریان‌های سیاسی اصلاح‌طلب است و امیدواریم لیست واحدی از سوی اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس در استان ارائه شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *