در گفتگو با تبریز بیدار:

اختصاصی/ دروازه بان تراکتور سازی: برای پیشرفت به تراکتور سازی پیوسته ام/ بهترین های تیم ها به تراکتور سازی آمده اند

دروازه بان تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز گفت: برای پیشرفت به تراکتور سازی آمده ام و تمام تلاشم را انجام خواهم داد.

به گزارش تبریز بیدار، محمد رضا اخباری، بازیکن تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز در گفتگو با خبرنگار ورزشی تبریز بیدار در خصوص انتخاب این تیم، اظهار داشت: من در گذشته به منظور برگزاری دیدار مقابل تراکتور سازی به تبریز آمده بودم و شناخت خوبی از هواداران پرشور تراکتور سازی دارم که همیشه پشتوانه بسیار محکمی برای تیمشان هستند. برای پیشرفت به تراکتور سازی آمده ام و تمام تلاشم را انجام خواهم داد. 

وی ادامه داد: تراکتور سازی کادر فنی و بازیکنان خوبی دارد که هر یک از بازیکنانی که جذب شده اند، بهترین های تیم های سابق خود بودند و  انشالله با تدابیر کادر فنی به هدف هایی که داریم دست یابیم. 

اخباری سرخ پوشان تبریزی در خصوص محمد رضا طهماسبی، دیگر دروازه بان این تیم، بیان کرد: امیدوارم همه بازیکنان در کنار هم عملکرد خوبی داشته باشند که ما نیز همه تلاشمان را نجام خواهیم داد. تیم نمی  تواند با یک دروازه بان روانه مسابقات شود و باشگاه صلاح دانستند که آقای طهماسبی نیز به تیم جذب شوند. 

سنگربان تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز در خصوص روند تمرینات این تیم و اردوی ترکیه، گفت: ما در این چند روز تمرینات خوب بدنسازی را در دو نوبت صبح و عصر پیگیری می کنیم و انشالله اگر به اردوی ترکیه برویم، می توانیم با برگزاری بازی های تدارکاتی خوب و ادامه تمرینات، آماده شروع مسابقات باشیم. بازیکنان خارجی نیز احتمالا به تیم اضافه خواهند شد تا در طول فصل مشکلی نداشته باشیم. 

وی  در خصوص اینکه در این مدت چند روزه، تونی اولیویرا  را چطور دیده است:گفت: من افتخار می کنم که زیر نظر این مربی کار خواهم کرد البته من با  آقا کی روش نیز کار کرده ام که این مربیان پرتغالی، با دانش و بزرگی هستند. 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *