سعیدی:

پرونده دیدار تراکتورسازی و نفت مختومه نشده است/ بعد از عید فطر نتیجه را اعلام می کنیم/ اتفاقات رخ داده، قطعا تصادفی نیست

نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی گفت: آقایان از روش هایی استفاده می کنند که مردم را آزار می دهد.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از کاپ، محمداسماعیل سعیدی درباره اینکه کفاشیان گفته بود پرونده دیدار تراکتورسازی و نفت در هفته پایانی لیگ چهاردهم مختومه شده اظهار داشت: خیر، از نظر فدراسیون این پرونده مختومه شده اما ما پرونده را باز نگه داشتیم و در حال تحقیق هستیم تا بعد از عید سعید فطر نتیجه را اعلام کنیم .


وی ادامه داد: با امیررضا خادم، نماینده وزیر ورزش و برخی از مسئولان فوتبال ایران صحبت کردیم. اعتقاد ما بر این است که فوتبال ایران و نتایجی که رقم می خورد پشت پرده دارد. اتفاقاتی که در بازی تراکتورسازی و نفت رخ داد، برای اولین بار اتفاق نیفتاد. به هر حال آقایان از روش هایی استفاده می کنند که مردم را آزار می دهد .


نماینده مجلس همچنین گفت: قطعا اینکه فغانی با اصرار فدراسیون انتخاب شود و آن اشتباهات را انجام دهد، تصادفی نیست. قبلا هم خیلی کارها انجام داده اند که ما باخبر هستیم. تصورمان بر این است که اتفاقات خوبی رخ نمی دهد .


سعیدی در پایان افزود: تا زمان اعلام نتیجه قطعی دوست ندارم موضوع را زیاد باز کنم اما شک نکنید که حق را به حقدار می دهیم و پشت پرده ها را افشا می کنیم .


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *