تحقیقات میدانی نمایندگان مجلس در مورد مشکلات مراکز آموزشی آذربایجان شرقی

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از سفر ۴روزه اعضای کمیسیون متبوعش به آذربایجان شرقی به منظور بررسی مشکلات مراکز آموزشی این منطقه خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از میزان ، میرقسمت موسوی‌اصل با اعلام این خبر که ۲۰ نفر از اعضای کمیسیون متبوعش بر اساس دستورکار هفته جاری این کمیسیون امروز دوشنبه ۲۹ تیرماه به آذربایجان شرقی سفر می‌کنند، اظهارکرد: این سفرها به طور مستمر به منظور بررسی وضعیت مراکز آموزشی بخش‌های مختلف کشور در دستورکار این کمیسیون بوده است و این بار نیز بازدید از دانشگاه‌ها و مدارس آذربایجان شرقی در دستورکار قرار گرفته است.

 نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی یادآورشد: اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات و معاونان وزارتخانه‌های علوم تحقیقات و فناوری و آموزش و پرورش فردا از مراکز آموزشی و دانشگاهی شهرستان‌های آذرشهر و اسکو، اهر و هریس، شبستر، سراب، مراغه و عجب شیر، ورزقان، هشترود، چاروایماق به اتفاق بازدید خواهند کرد.

وی افزود: بازدید از آموزش و پرورش و مدارس به منظور بررسی مشکلات آنها در این مناطق از دیگر برنامه‌هایی است که اعضای این کمیسیون در دستورکار خود دارد.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس تصریح کرد: اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات بعد از بازگشت به تهران طی جلسه‌ای با مسئولان دستگاه‌های اجرایی مربوطه به جمع‌بندی اطلاعات حاصل از سفر خود پرداخته و به منظور رفع مشکلات موجود راهکار ارائه خواهند داد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *