در نشست علنی امروز؛

نمایندگان مجلس به تشکیل کمیسیون ویژه بررسی توافق هسته‌ای رأی مثبت دادند

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی به درخواست تشکیل کمیسیون ویژه بررسی توافقنامه هسته‌ای رای مثبت دادند.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز سه‌شنبه پارلمان به درخواست کمیسیون ویژه به استناد ماده ۴۴ آئین نامه داخلی مجلس برای رسیدگی به توافق جمهوری اسلامی ایران با ۱+۵ رای مثبت دادند.

وکلای ملت با ۱۳۶ رای موافق،؛ ۲۹ رای مخالف و ۵ رای ممتنع از مجموع ۲۰۹ نماینده حاضر در صحن علنی به این درخواست رای مثبت دادند.

احمد امیرآبادی نماینده مردم قم به  عنوان یکی از متقاضیان تشکیل کمیسیون ویژه گفت: ما در بحث موافقتنامه مواردی را داریم که به نظر می‌آید باید مورد توجه قرار گیرد، در همین راستا ما و جمعی از نمایندگان پیشنهاد تشکیل کمیسیون ویژه را دادیم.

وی با قرائت اسامی درخواست‌کنندگان تشکیل کمیسیون ویژه گفت افراد با علایق و سلایق سیاسی مختلف این درخواست را امضا کردند البته به دلیل اینکه با امضای ۱۵ نفر می‌شد درخواست را ارائه کرد ما دیگر مزاحم سایر همکاران نشدیم.

پس از اتمام اظهارات امیرآبادی، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی هم گفت: در آئین نامه پیرامون تشکیل کمیسیون ویژه بحثی به نام مخالف و موافق نداریم و به همین دلیل رای گیری انجام می‌شود، پیرامون اینکه چه کسانی نیز در کمیسیون حضور داشته باشند در جلسات بعدی تصمیم‌گیری خواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *