چمنی مطرح کرد؛

در جلسه آتی شورای شهر به موضوع دفتر مشاوران شهر رسیدگی می کنیم

نایب رییس شورای شهر تبریز گفت: با توجه به مباحث مطرح شده در جلسات قبلی و برای کسب اطلاع از نحوه و چگونگی فعالیت دفتر مشاوران و همچنین منابع مالی آن، این موضوع را در دستورکار جلسه آینده شورا قرار دادیم.

سرویس اجتماعی تبریزبیدار؛

موضوع دفتر مشاوران شورا در برج بلور و هتل تبریز به یک مسئله چالش برانگیز در طول دوجلسه گذشته شورای شهر تبریز تبدیل شده است.

این مسئله که برای اولین بار توسط علی شیاری خبری شد با پاسخ هایی از سوی دبیری نیز مواجه شد ولی به نظر می رسد دفاعیات دبیری نتوانسته است اعضای شورا را قانع کند.

برای آگاهی بیشتر در این خصوص با نائب رئیس شورای شهر تبریز به گفتگو پرداختیم.

اسماعیل چمنی با اشاره به این که اصل بهره مندی از مشاور برای انجام پروژه ها مفید است، گفت: لزوم پیشرفت در هر کار یا پروژه ای استفاده از مشاوران زبده و آگاه است، مشاور با راهنمایی های علمی خود نکاتی را یادآور می شود که گاه منجر به صرفه جویی های کلانی در پروژه های شهرداری می شود و ما علاوه بر این که با اصل این کار اصلا مخالف نیستیم بلکه از آن نیز حمایت می کنیم.

این عضو شورا بیان کرد: نکته ای که باعث به وجود آمدن ابهام می شود این است که دفتر مشاوران به اسم شورای شهر ایجاد شده است و این درحالی است که اکثر اعضای شورا از این موضوع اطلاع ندارند.

چمنی در پایان افزود: با توجه به مباحث مطرح شده در جلسات قبلی و برای کسب اطلاع از نحوه و چگونگی فعالیت دفتر مشاوران و همچنین منابع مالی آن، این موضوع را در دستورکار جلسه آینده شورا قرار دادیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *