دکتر اصغر عابدزاده:

توسعه زیرساخت های سرمایه گذاری همت عمومی مدیران را می طلبد

عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: برای توسعه زیرساخت های لازم برای سرمایه گذاری همت عمومی تمام مدیران مرتبط با این بخش نیاز است.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر تبریز، دکتر اصغر عابدزاده در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه تحریم ایران از سوی کشور های غربی موضوع جدیدی نیست  گفت: مردم کشور همیشه توانسته اند سرافرازانه از این مشکلات بیرون بیایند و مخالفان اسلام و ایران را مایوس کنند.


این عضو شورای شهر ادامه داد: مسلما تحریم های این دوره از گستردگی بیشتری برخوردار بود که باز هم مردم ما مقاومت نمودند و در عرصه بین المللی موفقیت و پیروزی را از آن خود کردند.


دکتر عابدزاده با اشاره به اینکه لغو تحریم ها موجب افزایش استقبال برای سرمایه گذاری خواهد شد ابراز داشت: شورا و شهرداری باید زیرساخت های لازم برای سرمایه گذاری های احتمالی را فراهم نماید که الحمدالله این زمینه ها آماده است و اگر نیازی به تمهیدات جدید باشد شورا جهت تسهیل امور سرمایه ذاری مصوبه های جدید می تواند داشته باشد.


وی با تاکید بر اینکه رویکرد شورا نسبت به مسئله سرمایه گذاری مثبت بوده است خاطر نشان کرد: در هر صورت باید هم از سرمایه گذار خرد و هم کلان باید حمایت های لازم صورت بگیرد.


عابدزاده ادامه داد: می خواهیم سرمایه گذار با خیال آسوده و مطمئن در شهر سرمایه گذاری کند بنابراین از مسئولین ذیربط می خواهیم که زمینه را فراهم سازند.


وی با اشاره به اینکه تبریز شهری زیبا و دارای مردمی فهیم می باشد گفت: تبریز شهری امن و مورد اعتماد و اطمینان برای سرمایه گذاری بوده و اغلب سرمایه گذاری ها در این شهر زودبازده است و سرمایه گذاران از سرمایه گذاری رضایت کامل داشته اند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *