عضو شورای اسلامی شهر تبریز:

کیفیت را فدای کمیت نکنیم

عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: در اجرای برنامه ها اولویت اول توجه به کیفیت برنامه ها است تا بتوانیم تاثیر عمیق و اساسی در انتقال آموزش های شهروندی داشته باشیم.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از شهریارنیوز ، مهندس علی نوای باغبان با تاکید بر اینکه جمع آوری و دور تجربیات برنامه های سال های گذشته می تواند در تولید برنامه های فرهنگی موثر باشد گفت: بحران آب از مهم ترین دغدغه های شهروندان است که باید به صورت تخصصی و عمیق در مورد آن چاره اندیشی شود .

وی با اشاره به برنامه های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در رابطه با آموزش های شهروندی به خصوص در رابطه با بحران آب تصریح کرد: سازمان فرهنگی و هنری به عنوان یک نهاد فعال در این زمینه رسالتی سنگین بر عهده دارد که از طریق تولید برنامه های هنری وزین و سنگین این فرهنگ را در میان آحاد مردم نهادینه کند تا در آینده ای نه چندان دور شاهد تغییراتی ارزشمند برای رسیدن به این هدف عالی باشیم.

باغبان در خاتمه از تلاش سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز برای اجرای برنامه های مختلف آموزشی در قالب هشتمین جشنواره تابستانی تبریز قدردانی نمود و اظهار امیدواری کرد که بتوانیم با استفاده از برنامه های سازمان اقداماتی ماندگار به جا بگذاریم.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *