عضو کمسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی تبریز:

حل بحران آب نیازمند نگاهی عمیق و گسترده است

عضو کمسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تبریز گفت: برنامه های سازمان باید در درازمدت و با دیدی عمیق و گسترده انجام گیرد و از نگاه مقطعی پرهیز شود.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از شهریارنیوز، مهندس محمدحسین جعفری با بیان اینکه بحران آب مساله ای جدی و حائز اهمیت است گفت: شهرداری ها در توجه به این بحران نقشی اساسی و موثر دارند که در دو حوزه ی مصرف و مدیریت قابل ملاحظه است .

وی افزود: برنامه های دراز مدت ابتدا با هدف گیری شروع می شود که توام با آموزش های لازم جهت مدیریت و کنترل مصرف آب است و سایر آموزش های شهروندی را نیز دربرمی گیرد.

جعفری خاطر نشان کرد: سازمان می تواند این دغدغه ها و نیازهای مردم را با زبان هنر تلطیف دهد و در قالب جنگ ها و مراسم های مختلف و همکاری با سازمان های دیگر از جمله پسماند و صدا و سیما برگزار نماید و همچنین با کمک سازمان می توان از طریق پک های تبلیغاتی و پیام های آموزشی و سایر روش های عمیق و اساسی پیام ها را در میان آحاد مردم نهادینه کرد.

عضو کمسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تبریز با تاکید بر اینکه سازمان می تواند با بهره گیری از زبان های مختلف هنری در میان مردم ورود کند خاطر نشان کرد می توان با بهره گیری از ابزارهایی مانند استفاده از موسیقی اصیل آذربایجانی که همراه با اصول و ضوابط اسلامی باشد برای پیشبرد اهداف استفاده کرد.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *