رئیس دفتر مقام معظم رهبری در تبریز:

تبریز نقش بی بدیلی در دفاع از آرمانهای انقلاب اسلامی دارد

رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: تبریز در دفاع از انقلاب اسلامی ایران کارنامه درخشانی و بی همتایی دارد.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از مهر، حجت الاسلام محمد محمدی گلپایگانی عصر یک شنبه بعد از ورود به تبریز برای شرکت در همایش سالروز سفر مقام معظم رهبری به تبریز در سال ۷۲ در جمع خبرنگاران حاضر در فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز گفت: خوشحالم که در جمع مردم شجاع، فهیم، غیور و همیشه در صحنه آذربایجان هستم.


وی با بیان اینکه افتخار می کنم که توفیق پیدا کردم تا پیام و سلام شخص مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله) را به مردم آذربایجان برسانم، افزود: مردم خطه قهرمان پرور آذربایجان به ویژه شهر تبریز در تمامی برهه های حساس و تاریخی کشور نقش بسیار ارزنده ای داشته اند.

حجت الاسلام محمدی گلپایگانی با تاکید بر اینکه در افتخار مردم آذربایجان شرقی همین بس که شخص مقام معظم رهبری اصالتا فرزند خطه آذربایجان هستند، ادامه داد: سفر به دیار آذربایجان، یکی از شیرین ترین سفرهای من است و فردا در همایش سالروز سفر مقام معظم رهبری به تبریز شرکت خواهم کرد.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به سابقه درخشان تبریز در انقلاب اسلامی اظهار داشت: آذربایجان و تبریز کارنامه درخشانی در دفاع از اصول و آرمانهای والای انقلاب اسلامی دارد و بی جهت نیست که از استان آذربایجان شرقی به عنوان سر ایران یاد می شود.

وی سپس افزود: مردم آذربایجان و تبریز همیشه قهرمان چه قبل از پیروزی انقلاب و چه پس از پیروزی انقلاب اسلامی و چه در زمان جنگ تحمیلی، وفاداری خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ثابت کردند.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.