پرمخاطب‌ترین کتاب‌ها؛

«آن بیست و سه نفر» و «دختر شینا» همچنان رکورد می‌زنند

انتشارات سوره مهر فهرست پرمخاطب‌ترین کتاب‌های خود در تیر ماه سال جاری را اعلام کرد.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از تسنیم، انتشارات سوره مهر آمار پرمخاطب‌ترین کتاب‌های خود در تیرماه سال جاری را اعلام کرد که در این فهرست، کتاب «آن بیست و سه نفر» نوشته احمد یوسف‌زاده در صدر قرار دارد. این اثر که برای اولین‌بار در سال گذشته منتشر و روانه بازار کتاب شد، در بردارنده خاطرات خودنوشت یوسف‌زاده از روزهای حضورش در جبهه است که بخش خواندنی و قابل توجه آن به موضوع اسارت نویسنده با ۲۲ نوجوان دیگر اختصاص دارد.


یوسف‌زاده در این کتاب تلاش دارد تا با استفاده از زبانی داستانی و روایی، به ماجرای اسارت و حضورش در جبهه بپردازد. در این راه، توانایی وی در نویسندگی به کمکش آمده و وی توانسته با استفاده از عناصری مانند توصیف و گفت‌وگو بر حادثه و حس تعلیق ماجرا بیفزاید. این کتاب در بهار سال جاری مورد تفقد رهبر معظم انقلاب قرار گرفت و پس از تقریظی که معظم‌له بر کتاب نوشتند، «آن بیست و سه نفر» جزء یکی از پرفروش‌های انتشارات سوره مهر در ماه‌های اخیر قرار گرفت.

فهرست سوره مهر در این ماه نیز مشابه ماه‌های گذشته است، اما با اندکی تغییر. طبق روال سال‌های اخیر، همچنان کتاب‌های خاطرات در صدر فروش این انتشارات قرار دارد که از دیگر آثار این دسته می‌توان به «دا»، «عصرهای کریسکان»، «دختر شینا»، «زنده‌باد کمیل» و «نورالدین پسر ایران» اشاره کرد.

همچنین کتاب‌های دیگری مانند چهارگانه فاضل نظری، «ایما» و «کبریت کم‌خطر» نیز در این فهرست قرار دارند. «من و کتاب» از دیگر عناوین پرتکرار در میان پرفروش‌های این انتشارات در ماه‌های اخیر است؛ کتابی که به روایت رهبر معظم انقلاب از اهمیت کتاب و موضوعات مرتبط با آن می‌پردازد.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *