کمیسیون تحریک اشتها+ نامه استوچی

چندی پیش جهت دلجویی از بعضی مدیران محترم، عطیه ای به نام وام ۵۰میلیونی بدون استناد جامع و مانع به آن ها پرداخت گردید…..

سرویس اجتماعی تبریزبیدار/

بدون شک می توان محمد حسن استوتچی را یکی از اعضای فعال شورا در زمینه رسیدگی به مشکلات کارگران شهر و شهرداری دانست، این موضوع را به سادگی می توان از اعلامیه ها و اقدامات جنجالی وی زمانی که احساس می کند کسی به اخطارهایش توجه نمی کند دریافت.

این عضو شورا دیروز نیز از فرصت برگزاری کنفرانس خبری و تجمع خبرنگاران استفاده کرد تا موضوع اعتراضی خود را که از رسیدگی مسئولین شهرداری و اعضای شورا بدان ناامید گشته بود رسانه ای کند تا بلکه فشارهای افکار عمومی وظیفه برخی افراد را به آن ها یادآوری کند.

وی در نامه سرگشاده خود که دربین خبرنگاران پخش می کرد به موضوع اعطای وام های کلان به مدیران شهری پرداخت.

 متن نامه بدین شرح است:

تازه ترین مصوبه عادلانه
                                                                                                                                      کمیسیون تحریک اشتها


چندی پیش جهت دلجویی از بعضی مدیران محترم، عطیه ای به نام وام ۵۰میلیونی بدون استناد جامع و مانع به آن ها پرداخت گردید ولی آن چه قابل تامل می باشد ادامه این شیوه غیر مدبرانه و احسان گونه از کیسه بیت المال در حق بعضی اعضا محترم شورای اسلامی شهر تبریز هم می باشد که با عرض جسارت اگر لطف فرموده از جایگاه رفیع نهاد شورا جواب سئوالات ذیل را مشخص نمایید منت پذیرشان خواهیم بود.
۱)آیا این فراغت بال در مقابل هشدار بلند آسمانی «کلکم راع و کلکم مسئول عن رعیته» چگونه حاصل گردیده است؟؟؟
۲)آیا بزرگواران مستحضر هستند که از وام ۲۰ میلیونی مورد تاییدشان برای کلیه کارکنان محترم اصلا خبری نیست؟؟؟
۳)آیا مطلع هستند که حتی وام دومیلیونی برای کارگران عزیز پس از گذشت ۱۲ ماه حدودا به هشتصد نفر تعلق یافته است؟؟؟

استوچی در گفت و گو با خبرنگار تبریز بیدار نیز گفت: پس از این که به مدیران شهری وام ۵۰میلیونی اعطا کردند، شهرداری به نمایندگان شورا نیز پیشنهاد ثبت نام برای دریافت این وام را کرد، حال سئوال من این است که چه توجیهی برای اعطای وام به اعضای شورا وجود دارد در حالی که حضور نمایندگان مردم در شورا موقتی است؟

وی افزود: اعطای وام به اعضای شورا و مدیران در حالی صورت می گیرد که هنوز هم وام دومیلیونی کارگران به تعداد کثیری از آن ها پرداخت نشده است و ذکر این نکته هم خالی از لطف نیست که منابع اعطای وام به مدیران شهری چیزی حدود ۴ میلیارد تومان است که با این مقدار می توانستیم به راحتی وام دومیلیونی کارگران را پرداخت بکنیم.

Image title

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *