در گفتگو با تبریز بیدار؛

اختصاصی/ کاپیتان تراکتور سازی: انشالله با آمادگی خوبی مقابل نفت به میدان می رویم/ هواداران حساسیت بازی ها را می دانند

بازیکن تیم فوبتال تراکتور سازی تبریز گفت: هواداران همیشه قوت قلبی برای ما بوده اند و حتی در تمرینات نیز حضور پرشوری دارند که انشالله در روز جمعه حضور خوب آنها را در ورزشگاه ببینیم.

به گزارش تبریز بیدار، محمد ایران پوریان، بازیکن تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز در گفتگو با خبرنگار ورزشی تبریز بیدار در خصوص دیدار پیش رو تیمش مقابل نفت تهران که روز جمعه در تبریز برگزار می شود، گفت: خدا را شکر تمرینات مفیدی را در تبریز پیگیری می کنیم و تا روز بازی مقابل نفت تهران ادامه می دهیم تا با آمادگی خوبی مقابل نفت تهران قرار بگیریم. قطعا برای کسب سه امتیاز تلاش خواهیم کرد تا فصل را با پیروزی شروع کنیم.

وی ادامه داد: نفت تهران کادر فنی و بازیکنان خوبی را در اختیار دارد ولی ما هم تراکتور سازی هستیم. باید تمرکز بالایی داشته باشیم.

کاپیتان سرخ پوشان تبریزی درباره اردویی که در تهران برگزار کردند، اظهار داشت: اردوی خیلی خوبی را در تهران برگزار کردیم که کادر فنی نیز رضایت داشت. ما تمرینات صبح و بعد از ظهر منظمی را پیگیری کردیم که در سه دیدار تدارکاتی نیز به میدان رفتیم. 

 در خصوص پیش بینی استقبال هواداران از اولین دیدار این تیم در فصل پازندهم لیگ برتر، بیان کرد:  نیازی به صحبت های من نیست و خودشان شرایط تیم و حساسیت دیدار ها را می دانند. آنها همیشه قوت قلبی برای ما بوده اند و حتی در تمرینات نیز حضور پرشوری دارند. انشالله روز جمعه همانند همیشه شاهد حضور بسیار خوب آنها در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز باشیم.

ایران پوریان درباره شرایط تیمش در فصل پانزدهم لیگ برتر، اظهار داشت: در حال حاضر نمی توان آینده تراکتور سازی در فصل پانزدهم لیگ برتر پیش بینی کرد ولی قول می دهیم تا با تمام قدرت در بازی ها ظاهر شویم تا امتیازات خوبی کسب شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *