باغبان مطرح کرد:

پس از بررسی های دقیق دستور تعطیلی دفتر مشاوران شورا را صادر کردیم

برای شفاف سازی و حل موضوع دفتر مذکور جلسه خصوصی با حضور اعضای شورا تشکیل دادیم و با توجه به محرز شدن وجود ابهامات در نحوه فعالیت دفتر مشاوران دستور تعطیلی آن را صادرکردیم.

به گزارش تبریزبیدار، علی باغبان در گفتگو با خبرنگار اجتماعی این پایگاه خبری اعلام کرد:  به دستور شورا دفتر مشاوران شورای شهر تبریز که در خارج از عمارت شهرداری بود برچیده شد.


وی گفت: برای شفاف سازی و حل موضوع دفتر مذکور جلسه خصوصی با حضور اعضای شورا تشکیل دادیم و با توجه به محرز شدن وجود ابهامات در نحوه فعالیت دفتر مشاوران دستور تعطیلی آن را صادرکردیم.


باغبان افزود: یکی از نقاط ابهام برانگیز در خصوص  دفتر شورا چرایی پرداخت اجاره بهای سنگین این دفتر در یکی از بهترین برج های اداری شهر تبریز توسط فرد خاصی بود.

این عضو شورای شهر درانتهای سخنان خود گفت: البته وجود مشاوران برای شورا امری ضروری است ولی برای اینکار باید بجای ایجاد دفتری خارج از اذهان عمومی، دفتری درساختمان عمارت به  طوری که همه مردم و اعضای شورا از نحوه فعالیت آن آگاه باشند در نظر گرفته می شد.


گفتنی است که شایعات مختلف درمورد دخالت دفتر مشاوران شورا که  اکثر اعضای شورا از وجود آن بی اطلاع بودند در برخی از پروژه های کلان و همچنین فعالیت برخی دلالان معروف در این دفتر از علل مطرح برخی اعضای شورا در مخالفت با ادامه کار دفتر مذکور بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *