تونی: شرایط تیم به ایده آل ها نرسیده است/ پروسه ساخت یک تیم کامل زمان‌ می برد

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: تیم ما هنوز برای رسیدن به بهترین شرایط ممکن راه زیادی دارد و همه باید کمک کنیم.

به گزارش تبریز بیدار، تونی اولیویرا درباره وضعیت آمادگی تیم اظهار داشت: شرایط ما از اول فصل هنوز به ایده آل‌ها تبدیل نشده و ما با ۱۱ بازیکن تمرینات را شروع کردیم و بعد بازیکنان به ما اضافه شدند و هنوز به ریتم بازی که انتظار داریم دست پیدا نکردیم. تیم ما هنوز برای رسیدن به بهترین شرایط ممکن راه زیادی دارد.

وی افزود: برخی از بازیکنان ما ۸ ماه دور از میادین فوتبال بودند و بازیکنان خارجی هم به‌تازگی به تیم اضافه شدند و به هر علتی از برنامه‌هایمان عقب‌افتاده باشیم حالا برنامه‌ریزی می‌کنیم تا این مشکلات را جبران کنیم و آینده‌ای خوب را رقم بزنیم.

سرمربی تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: به‌خوبی می‌دانید که پروسه ساخت یک تیم کامل، زمان‌بر است و تیم ما هم از این قائله مستثنی نیست. من همیشه با تمام عقاید و انگیزه‌ای که داشتم به کارم ادامه می‌دهم و کادر فنی که در اختیارداریم مصمم حرکت می‌کنیم تا به تیم کمک کنیم و باعث رشد بازیکنانمان شویم.

تونی اولیویرا تصریح کرد: تیم ما هنوز برای رسیدن به بهترین شرایط ممکن راه زیادی دارد و همه باید کمک کنیم و بدانیم که فقط با تمرین کردن و تلاش بیشتر می‌توان به نتیجه‌ای مناسب دست پیدا کرد.

وی درباره دیدار با گسترش فولاد گفت: از حالا نباید درباره این بازی صحبت کرد و بهتر است روز قبل از بازی در این مورد اظهارنظر کنیم.

اخبار مرتبط: 

اختصاصی/ معرفی بازیکن با استعداد ایرانی در فوتبال سوئد

حضور باشگاه گسترش فولاد تبریز در فستیوال فوتبال استان

اختصاصی/ هاشمی: بازی سخت تر از هفته اول در مقابل گسترش فولاد داریم

جلسه عباسی با مسئولین سازمان صدا و سیما

آیا توافق هسته ای منجر به تغییر سیاستهای قومی روسیه در منطقه و ایران خواهد شد؟

شرکت‌های نفتی انگلیس، هلند، فرانسه و آلمان در انتظار لغو تحریم‌های ایران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *