برگزاری نشست مسئولین کمیته های آموزش هیاتهای ورزشی

نشست مسئولین کمیته های آموزش هیاتهای ورزشی برگزار شد.

به گزارش تبریز بیدار،  در این نشست اکبر فرج الهی معاون امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان و ن مددی رییس امور پژوهشی و علمی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی حضور داشتند.

بهمن مددی رییس امور پژوهشی و علمی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی در این نشست گفت : توسعه آموزش و توجه به رشد علمی و ارتقاء و سطح کیفی ورزش یکی از وظایف ذاتی و سازمانی هیات های ورزشی استان است که بطور صراحت در آیین نامه هیات های ورزشی به آن اشاره شده است  که برای ورزش استان و کشور آموزش مهمترین مقوله اجرایی است.

وی افزود : مشکلات ساختاری و سلایق مدیریتی در سالهای گذشته شکاف بین آموزش اداره کل و کمیته های آموزش هیات های ورزشی را سبب شده و عدم فعالیت های کمیته های آموزش هیات ها بعنوان یک معضل در راه پیشرفت و رشد علمی هر رشته ورزشی و نهایتا ورزش استان می باشد.

مددی گفت : فعال سازی کمیته های آموزش هیئت های ورزشی و استفاده از افراد علاقمند و کاربلد در کمیته ها از اهداف اداره کل ورزش استان بوده تا با ایجاد زمینه های همکاری با هماهنگی بیشتر در مسیر منطقی برنامه های آموزشی را به جلو ببریم.

وی تصریح کرد : موضوع اجرایی آیین نامه آموزشی و اجرایی نظام مند برنامه های آموزشی جز اهداف مهم امور علمی و پژوهشی استان است

وی اظهار داشت : رویکرد جدید ما در آموزش ورزش استان اجرای چرخه استاندارد آموزش است و در این راستا همکتری کلیه تیم های آموزش هیئت ها امری لازم و اجتناب ناپذیر است. چرخه آموزش استاندارد شامل نیاز سنجی آموزشی – طراحی و برنامه ریزی آموزشی – اجرای آموزش – نظارت – ارزیابی بوده و کلیه هیات ها باید این مراحل را در امر آموزشی رعایت نمایند. و سعی داریم با نیاز سنجی و طراحی صحیح و برنامه ریزی درست آموزش را به جلو ببریم و تحت نظارت دقیق و نتایج کار را ارزیابی کنیم.

بهمن مددی افزود : در گام اول کلیه هیات ها موئظف به تشکیل کمیته آموزشی و فعالسازی آن بوده و سعی داریم با جلسات ماهیانه این ارتبات را تقویت کنیم.

اخبار مرتبط:

جریمه تراکتور سازی توسط فدراسیون فوتبال

 1. اختصاصی/ معرفی بازیکن با استعداد ایرانی در فوتبال سوئد

 2. حضور باشگاه گسترش فولاد تبریز در فستیوال فوتبال استان

 3. اختصاصی/ هاشمی: بازی سخت تر از هفته اول در مقابل گسترش فولاد داریم

 4. جلسه عباسی با مسئولین سازمان صدا و سیما

 5. رتبه برتر سایت اطلاع رسانی هیئت پزشکی ورزشی آذربایجانشرقی

 6. راه اندازی سریعترین شبکه اینترنت همراه کشور توسط ایرانسل در تبریز

  کشف حجاب اتباع خارجی در یکی از رستوران های تبریز

 7. احتمال درخواست فراز کمالوند از سازمان لیگ

 8. برگزاری نشست مسئولین کمیته های آموزش هیاتهای ورزشی

 9. یادداشت/ ششمین دیدار تراکتور سازی و گسترش فولاد


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *