آقامحمدی :

مجلس در بررسی برجام نهایت دقت را به خرج می‌دهد

عضو کمیسیون امنیت ملی گفت:تمامی نیروهای انقلابی چه مردم و چه مسئولین دغدغه توافق هسته‌ای و احقاق حقوق ملت را دارند، لذا تمامی اختلاف نظرها در نحوه بررسی برجام برخاسته از حسن نیت است.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از تسنیم، ابراهیم آقا‌محمدی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، درباره عملکرد کمیسیون امنیت ملی و بررسی برجام گفت: تمامی نیروهای انقلابی چه مردم و چه مسئولین دغدغه توافق هسته‌ای و احقاق حقوق ملت را دارند، لذا تمامی اختلاف نظرها در نحوه بررسی برجام برخاسته از حسن نیت است.

وی ادامه داد: همان طور که جلسه کمیسیون امنیت از سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد و ملت شریف  ایران مشاهده کردند، نمایندگان در بررسی برجام نهایت دقت را خرج می کنند و با وسواس و دغدغه بالایی این مسئله مهم و حیثیتی را پیگیری می کنند.

این نماینده مجلس درباره کمیسیون ویژه برجام تاکید کرد: این که به چه طریق برجام و جمع بندی توافقات انجام شود مهم است اما مهمتر از آن نتیجه ای است که به دست می آید لذا امیدواریم هر گروه و هر کمیسیونی که مسئول رسیدگی به برجام است بتواند در نهایت دقت از حقوق هسته ای ملت ایران دفاع کند و نگذارد خط قرمزی نادیده گرفته شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.