شهردار تبریز خبر داد:

افزایش ۸ درصدی درآمدهای شهرداری در چهارماهه اول سال ۹۴

شهردار تبریز از افزایش ۸ درصدی درآمدهای نقدی و غیر نقدی شهرداری تبریز در ۴ ماه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از شهریار، دکتر صادق نجفی در مراسم آغاز عملیات اجرایی مرکز همایش خاوران و پروژه شهربانو با اعلام ااین مطلب گفت: با تلاس زحمت کشان شهرداری تبریز، فضایی بی نظیر برای خدمت گذاری در شهر بوجود آمده است و همواره شاهدیم مردم به خاطر فعالیت ها و تلاشها تشکر می کنند.

شهردار تبریز با اشاره به افزایش میهمانان تابستانی در تبریز در سال جاری گفت: تمامی مهمانانی که به تبریز می آیند از پاکیزگی، ارائه خدمات از جمله در زمینه گردشگری و پروژه های این شهر تعریف می کنند و این امر میسر نمی شد جز با تلاش شبانه روزی کارکنان شهرداری.
شهردار تبریز با تاکید بر هویت شهر تبریز و زندگی مردم با فرهنگ و آگاه در این کهن شهر گفت: شان تبریزیان این است که در بهترین شرایط زندگی کننند زیرا این شهر ۵ دوره پایتخت ایران عزیز بوده است.
وی گفت: علی رغم مشکلات اقتصادی کشور، شهرداری تبریز در چهار ماهه اول سال ۹۴ نسبت به سال قبل درآمدهای نقدی و غیر نقدی خود را بیش از ۸ درصد افزایش داده است که این با تلاس کارکنان مناطق و سازمان های تابعه شهرداری بدست آمده است.
دکتر نجفی با تاکید بر اینکه باید برای توسعه تبریز با تمام توان فعالیت نماییم، گفت: در صورت توانمند نمودن خاوران و احداث زیرساخت های مناسب، رغبت شهروندان برای سکونت در این منطقه خوش آب و هوا دوچندان خواهد شد.
شهردار تبریز با اشاره به سکونتگاههای غیر رسمی و غیر استاندارد در برخی مناطق تبریز گفت: زندگی در خانه ها و سکونت گاههای غیر رسمی تبریز در شان انسانهای ساکن این مناطق نیست و یکی از سیاست های اصولی شهرداری ساماندهی این سکونت گاهها و احداث خانه های استاندارد برای شهروندان ساکن در این مناطق می باشد.
وی با اشاره به اجرای عملیات پروژه تالار شهر توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: با احداث تالار خاوران با ظرفیت ۱۵۰۰ نفر قسمتی از نیازهای فرهنگی منطقه شرق تبریز و خاوران برطرف خواهد شد و تبریز صاحب یکی از تالارهای مدرن و با امکانات مناسب خواهد بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *