توسط سازمان زیبا سازی شهرداری تبریز اجرا شد:

نقاشی دیواری بادبادک پرانی بر دیوار یک ساختمان بلند در بلوار دامپزشکی

یکی از نقاشی دیواری های بزرگ کلانشهر تبریز ، بر روی دیوار یک ساختمان در بلوار دامپزشکی توسط سازمان زیباسازی اجرایی شد .

به گزارش تبریز بیدار به نقل از سازمان زیباسازی شهرداری تبریز ، این نقاشی دیواری که با عنوان بادبادک پرانی به تصویر کشیده شده، با هدف ارتقای زیبایی های بصری در مسیر بلوار دامپزشکی طراحی و اجرا گردیده است.


مدیرعامل سازمان زیباسازی، این نقاشی را چهارمین نقاشی دیواری بلند سازمان زیباسازی طی ماه اخیر اعلام کرده و افزود: ما بر آنیم که دیوار تمامی ساختمانهای بلند را که موجب بدمنظری معابر شهری میگردد با عناوین مختلف نقاشی نمائیم تا موجب سرزندگی محیط شهری شوند .


مهندس امجدی گفت : پیرو فراخوان داده شده و داوری انجام پذیرفته، نقاشی دیواری ۲۵ ساختمان بلند شهر را آغاز نموده ایم که سبب تحول اساسی در چهره معابر شهری تبریز خواهد شد.


وی افزود : هدف از اجرای چنین نقاشی های دیواری در سطح شهر ، جلوه بخشیدن به سیمای بصری شهری میباشد؛ چرا که یکی از ارکانهای زیباسازی شهر ، نقاشی های دیواری آن شهر به حساب می آیند و نقاشی های دیواری موجب زیبایی شهر و تزریق روح شادابی به شهروندان میگردند. لذا به منظور افزایش زیبایی های بصری معابر و ایجاد طرح های ویژه بر روی دیوارهای شهری ، سازمان زیباسازی بر آن است همانند این پروژه ، دیوارهای سیمانی ساختمانهای بلند در سطح شهر را منقش به تصاویر گرافیکی زیبا نماید.نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *