مرتجعین عرب و آمریکا داعش را تشکیل دادند

ناطق‌نوری: شر داعش اکنون دامن مرتجعین عرب را گرفته است

مسئول بازرسی دفتر مقام معظم رهبری با بیان اینکه مرتجعین عرب و آمریکا داعش را تشکیل داده‌اند، گفت: شری که آنها برای لطمه زدن به تشیع ایجاد کرده بودند اکنون دامن خودشان را گرفته است.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام و المسلمین علی‌اکبر ناطق‌نوری در نشست با علما و روحانیون تبریز که در محل استانداری آذربایجان شرقی تشکیل شد با اشاره به اینکه در همه جای منطقه و مرزهای ایران آتش ناامنی حکمفرماست، اظهار داشت: اکنون در کشور ما امنیت پایداری حاکم است که آن را مدیون وجود رهبری شجاع، هوشمند و مقتدر در درجه اول و در درجه دوم به برکت خون شهداست.


وی یکی از عواملی که دشمن جرأت جسارت به ایران را ندارد، تجربه ۸ ساله دفاع مقدس عنوان کرد و افزود:‌ علاوه بر تجربه جنگ، بر اساس تجربه ۳۷ ساله می‌دانند که مردم ایران با دستهای خالی در برابر دشمن به خوبی ایستادگی می‌کنند.

مسئول بازرسی دفتر مقام معظم رهبری تصریح کرد: توان دفاعی ایران بسیار بالاست، ضمن اینکه مردم نیز با رهبر و شهدا پیوند مستحکمی دارند، دشمن هیچگاه هوس تجاوز به سر راه نمی‌دهد.

ناطق‌نوری با اشاره به استقبال گسترده مردم از شهدای غواص، خاطرنشان کرد: پیوند مردم و شهدا در این حماسه نمود بارزی یافت و به دنیا پیام داد که هنوز این پیوند را حفظ کرده‌ایم و اگر اتفاقی بیفتد، با تمام توان به جبهه‌ها می‌رویم.

وی در ادامه نعمت سلامت و امنیت را بر اساس فرمایش پیامبر اسلام ۲ نعمتی دانست که باید قبل از دست دادن، قدر آن را دانست، اظهار داشت: در زمینه امنیت و سلامت هم دولت‌ کارهای ارزنده‌ای انجام داده است که وزیر جهادی وزارت بهداشت توانسته گام‌های خوبی را بردارد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به وضعیت نامناسب اقتصادی پرداخت یارانه را یکی از مشکلات دولت فعلی دانست.

وی با بیان اینکه روستائیان با دریافت یارانه و مستمری بازنشستگی غیر مولد شده‌اند، تصریح کرد: اوایل انقلاب نسبت جمعیت روستایی به شهری ۶۰ به ۴۰ درصد بود ولی اکنون نسبت آن ۲۷ به ۷۳ درصد شده است.

مسئول بازرسی دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به پخش جلسات کمیسیون برجام از شبکه خبر، این اقدام را کاری شایسته دانست و گفت: مردم با شنیدن سخنان موافق و مخالف خود قضاوت بهتری انجام خواهند داد.

ناطق‌نوری تأکید کرد: معتقدم بحث برجام در مجلس به جمع‌بندی خوبی خواهد رسید و این موضوع حل شدنی است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.