معاون فرهنگی و امور جوانان استان آذربایجان شرقی گفت:

کمپین مطبوعاتی ازدواج هم برپاشد

معاون فرهنگی و امور جوانان استان آذربایجان شرقی گفت: کمپین‌های مطبوعاتی و مجازی در زمینه ازدواج جوانان در استان آذربایجان شرقی در حال برگزاری است.

به گزارش تبریز بیداربه نقل از ایسنا، معاون فرهنگی و امور جوانان استان آذربایجان شرقی گفت: کمپین‌های مطبوعاتی و مجازی در زمینه ازدواج جوانان در استان آذربایجان شرقی در حال برگزاری است.

 لیلا جاویدان ، با اعلام این خبر اظهار کرد: کمپین مطبوعاتی در حوزه تبلیغ، انگیزش و همسان گزینی از هفته ازدواج آغاز شده است و تا پایان سال جاری ادامه می‌یابد. در این کمپین به موضوع آگاه‌سازی جوانان در زمینه‌هایی مانند مراکز مشاوره، همسان گزینی و تبعات ازدواج دیرهنگام پرداخته می‌شود.

وی با اشاره به راه‌اندازی کمپین‌ در فضای مجازی گفت: در حال حاضر دو تا سه سازمان مردم نهاد استان آذربایجان شرقی در حال برگزاری این کمپین‌ها هستند.

راه‌اندازی کمپین در فضای مجازی از جمله اقدامات وزارت ورزش و جوانان است که پیش از این محمدرضا رستمی- معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان- خبر داده بود که تاکنون کمپین همسر خوب من در سطح ملی راه اندازی شده است و چهارکمپین ملی دیگر هم در حال برنامه‌ریزی است علاوه بر آن کمپین‌های فضای مجازی استانی در استان‌های همدان، سمنان و گلستان نیز راه‌اندازی می‌شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.