منصوریان: بازی سختی داریم/ امسال فشار بیشتری به تیم وجود دارد

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: بازی سخت و مهمی پیش رو داریم ولی امیدوارم نتیجه خوبی را کسب کرده و روند صعودی داشته باشیم.

به گزارش تبریز بیدار، علیرضا منصوریان، سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در نشست خبری پیش از دیدار  مقابل گسترش فولاد تبریز گفت: ما فردا بازی مهمی مقابل گسترش فولاد داریم که تغییراتی نسبت به گذشته در این تیم رخ داده است. تمام تلاشمان را انجام خواهیم داد تا نتیجه خوبی را کسب کرده و به تهران بر گردیم.

وی در خصوص بازیکنان مصدوم تیمش، بیان کرد: بیرانوند دیروز به تمرینات تیمی بازگشته است ولی نمی خواهم بیشتر از این، صحبت کنم. ایمان مبعلی و همچنین کاپیتان تیم، دچار مصدومیت شده اند و چند نفر از بازیکنانم به همراه تیم های ملی بزرگسالان امید حضور داشتند که آنها را به تبریز نیاورده ایم. بازی سختی را مقابل گسترش فولاد پیش رو داریم

منصوریان درباره نتایج تیمش نسبت به فصل گذشته لیگ برتر، گفت:  ما نسبت به فصل گذشته، سه امتیاز کمتر جمع کرده ایم و امسال فشار بیشتری به وجود دارد. بازیکنانم در ۹ بازی از رقابت های آسیایی و ۵ بازی در جام حذفی به میدان رفته بودند که نیاز بود تا به آنها زمان بیشتری استراحت بدهیم که در نتیجه، تمرینات را با حضور بازیکنان جدید دیرتر شروع کردیم.

سرمربی نفت تهران، ادامه داد: امیدوارم در مسابقات آینده، روند صعودی را داشته باشیم و به جایگاهی که مستحق هستیم، برسیم. در نیم فصل دوم تیم ها در جدول رده بندی از یکدیگر فاصله می گیرند.

وی، بیان کرد: چند بازیکن ما در اختیار تیم های ملی بزرگسالان و امید بودند که این موضوع به روند تمریناتمان آسیب می زند ولی باید بگویم که نگاه ما، نگاه ملی است. اگر این نگاه را تمام کادر فنی تیم ها داشته باشند، شرایط تیم ملی بهتر خواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *