تهدید علی اف از سوی آمریکا با تشبیه به قذافی

سفیر آمریکا در باکو گفت، ریشه بحران امروز لیبی حکومت ۴۲ ساله قذافی است. سکوتا مدعی شد، آمریکا خواستار ثبات، رشد و توسعه و دموکراتیک شدن جمهوری آذربایجان است.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از آریا، روبرت سکوتا سفیر آمریکا در آکادمی «دیپلماسی آذربایجان» ادعا کرد، مناسبات آمریکا با جمهوری آذربایجان بر اساس حقوق مساوی، دموکراسی و آزادی است. 


روبرت سکوتا با تاکید بر به اصطلاح توسعه ساختارهای دموکراتیک، برتری قانون و تامین آزادی های بنیادین بین دو کشور تصریح کرد، آمریکا و جمهوری آذربایجان در زمینه های امنیتی، انرژی و طرحهای زیر ساختی نیز همکاری می کنند.


سفیر آمریکا در ادامه سخنان خود گفت، ریشه بحران امروز لیبی حکومت ۴۲ ساله قذافی است. سکوتا مدعی شد، آمریکا خواستار ثبات، رشد و توسعه و دموکراتیک شدن جمهوری آذربایجان است.


اظهارات سفیر امریکا در جمهوری آذربایجان درباره ساختارهای دموکراتیک در این کشور در حالی است که محدودیت ها برای احزاب و شخصیتهای مذهبی در جمهوری آذربایجان درحال افزایش است و آمریکا برای فریب افکار عمومی در کشورهای هدف و نیز دستیابی به منافع خود، از دموکراسی و احیای ان استفاده ابزاری می کند. 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *