اولیویرا: از بازیکنانم رضایت دارم/ نیاز به چند پیروزی پی در پی داریم

سرمربی تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز گفت: ما به چند پیروزی پی در پی نیاز داریم تا شرایطمان را در جدول زرده بندی لیگ برتر بهتر کنیم.

به گزارش تبریز بیدار، تونی اولیویرا در نشست خبری پیش از دیدار مقابل سایپا البرز، اظهار داشت: ما با تیم بزرگی بازی خواهیم که مربی با تجربه نیز دارد. تراکتور سازی به چند پیروزی پی در پی نیاز دارد که ما تمام تلاشمان را برای پیروزی در دیدار فردا به کار می گیریم. با وجود مشکلاتی که وجود دارد، سعی می کنیم در جدول لیگ برتر به رده های بالا صعود کنیم.


وی در خصوص محرومیت هواداران تیمش از حضور ورزشگاه در این دیدار، بیان کرد: ما با حضور و حمایت هواداران، قدرت بیشتری داریم و حضور نداشتن آنها، مسئله عادی نیست که البته این محرومیت برای اولین بار رخ نمی دهد. هواداران در قلب و ذهن ما جای دارند.

اولیویرا، بیان کرد: من از بازیکنانم رضایت دارم و با جان و دل بازی می کنند. آنهایی که از ابتدای فصل در تیم بودند، ۱۰۰ تمرین انجام داده اند ولی برخی از بازیکنان نیز تمرینات کمتری داشته اند. فردین عابدینی فکر می کنم فردین عابدینی نیز برای نیم فصل دوم آماده خواهد شد تا به بازیکنان تیم ملحق شود.

سرمربی سرخ پوشان تبریزی درباره اینکه آیا سعید آقایی می تواند در دیدار های تیمش به میدان برود؟، گفت: من به عنوان مربی کار خودم را انجام می دهم و سایر مسائل دست من نمی باشد. امیدوارم این بازیکنان حضور داشته باشد. شجاع خلیل زاده از هفته های گذشته مشکلاتی داشته ولی امیدوارم فردا با تمام قدرت و آمادگی در میدان مسابقه حضور داشته باشد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *