گل محمدی: امیدوارم بازی خوبی را شاهد باشیم/ تراکتور سازی تیم پر مهره است

سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان گفت: امیدوارم بازی خوبی را از دو تیم شاهد باشیم و نتیجه برای دو تیم اهمیت خواهد داشت.

به گزارش تبریز بیدار، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل تراکتور سازی تبریز گفت: از مسئولین باشگاه تراکتور سازی گله مند هستیم که زمین چمن را در اختیار ما قرار نداده اند ولی از مسئولین باشگاه گسترش فولاد تشکر می کنیم که دو روز زمین را در اختیار ما گذاشته اند. بازی حساسی برگزار خواهد شد و هر تیمی سه امتیاز را کسب کند، جهش خوبی در جدول رده بندی خواهد داشت.

وی ادامه داد: تمرینات خوبی را برگزار کرده ایم. انگیزه زیادی در دو تیم وجود دارد تا به سه امتیاز دست یابند. تراکتور سازی تیم پر مهره بوده و بازیکنان خوبی دارد. تیم ما نیز از لحاظ تاکتیکی فکر می کنم قابل قبول خواهد بود و امیدوارم هر تیمی بازی خوبی را ارایه بدهد، برنده باشد، انشالله بازی خوبی را شاهد باشیم.

سرمربی ذوب آهن درباره محرومان و مصدومان تیمش در این دیدار، بیان کرد: ذوب آهن به غیر از قنبری، محروم و مصدومی دیگری در بازی فردا نخواهد داشت.

گل محمدی درباره شناختی که از بازیکنان حریف دارند، گفت: تراکتور سازی در دو بازی گذشته خود به برتری رسیده است و شناخت خوبی از بازیکنان این تیم داریم. سعی می کنیم بر اساس همین شناخت، بازی کنیم.

سایر اخبار ورزشی:

ترکیب احتمالی تراکتور سازی مقابل ذوب آهن مشخص شد

تارتار: مقابل گسترش فولاد محکوم به پیروزی هستیم

خداکرم: می‌خواهیم به روند شکست‌ناپذیر‌ی‌مان در خارج از خانه ادامه بدهیم

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.