خداکرم: می‌خواهیم به روند شکست‌ناپذیر‌ی‌مان در خارج از خانه ادامه بدهیم

مربی تیم فوتبال فوتبال گسترش‌فولاد تبریز گفت: مقابل راه‌آهن به گونه‌ای بازی خواهیم کرد که بازنده نباشیم.

به گزارش تبریز بیدار، بهمن خداکرم، مربی گسترش‌فولاد تبریز که به دلیل غیبت فراز کمالوند در کنفرانس خبری پیش از دیدار مقابل راه‌آهن پاسخگوی خبرنگاران بود در خصوص دیدار فردای تیمش گفت: راه‌آهن در برخی از نقاط زمین ویژگی‌های خاصی دارد که ما از این ویژگی‌ها شناخت کامل داشته و قصد داریم فردا روی نقاط ضعف این تیم کار کرده و نقاط مثبت را هم پوشش دهیم.

مربی گسترش‌فولاد تبریز افزود: می‌خواهیم با دست پر به تبریز برگردیم، چراکه تا به امروز در بازی‌های خارج از خانه شکست نخوردیم و می‌خواهیم این روند را ادامه دهیم.

وی خاطرنشان کرد: این فصل یکی از سخت‌ترین قرعه‌ها برای گسترش‌ فولاد بوده است. به طوری که در ۱۰ هفته ابتدایی فصل ۷ بازی خارج از خانه را پشت سر گذاشتیم. با این شرایط می‌خواهیم طوری مقابل راه‌آهن بازی کنیم که بازنده نباشیم و با امتیاز به شهرمان برگردیم.

خداکرم با بیان اینکه مگنو باتیستا به دلیل محرومیت و درویشی به دلیل مصدومیت مقابل راه‌آهن غایب هستند، در خصوص عملکرد گسترش‌فولاد در بازی‌ها خانگی گفت: ما در خانه مقابل سیاه‌جامگان پیروز شده و با نفت تهران هم مساوی کردیم. به دنبال این هستیم در بازی‌های خانگی به موفقیت برسیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.