اولیویرا: صبا سازماندهی خوبی دارد/ برای کسب سه امتیاز تلاش می کنیم

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: هرگز برای روزی که تبریز را ترک کنم متاثر نیستم، زیرا روزی که از تبریز بروم با خاطره و آرامش روزهای زیبا با این تیم تراکتورسازی را ترک می‌کنم.

به گزارش تبریز بیدار، تونی اولیویرا در نشست خبری پیش از دیدار تیم های صبای قم و تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: صبا در لیگ از نظر جایگاه در جدول شرایط بهتری نسبت به تراکتورسازی دارد و موفقیت‌های صبا به دلیل ظرفیت های فنی این تیم و حضور یک مربی خوب در صبا مربوط است.

وی افزود: صبا تیمی است که به خوبی سازماندهی شده و بدون شک در دیدار فردا مشکلات و چالش های خاصی در پیش ماست اما تراکتورسازی تمام تلاش خود را برای کسب امتیاز به کار می بندد همان طور که در سایر بازی‌ها به دنبال موفقیت است.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: با تیم باکیفیتی مواجه هستیم اما شرایط تیم ما هم بتدریج بهتر شده و پیش بینی می‌کنم فردا یک بازی با کیفیت از سوی هر دو تیم را شاهد باشیم.

اولیویرا بیان کرد: در بازی فردا نمی‌توانیم از سامان نریمان جهان و سینا عشوری استفاده کنیم و این بازیکنان آسیب دیده‌اند.

وی درباره دربی تهران عنوان کرد: هر کس باید نگران بازی خودش باشد البته جذابیت‌های دربی همیشه به قوت خود باقی است اما ما به فکر بازی با صبای قم هستیم.

سرمربی تراکتورسازی در پاسخ به سوالی در مورد احتمال جانشینی مهرداد طهماسبی به جای محمدرضا اخباری تصریح کرد: به این سوال فردا پاسخ داده می‌شود البته نباید ۴ گلی که اخباری در بازی قبل خورد را مدنظر قرار دهیم زیرا این دروازه بان ۴۰ روز پیش یک پنالتی برابر صبا را مهار کرد.

اولیویرا در باره برخی شعارها علیه وی خاطرنشان کرد: چنین چیزی واقعیت نداشته اما هرگز برای روزی که تبریز را ترک کنم متاثر نیستم زیرا روزی که از تبریز بروم با خاطره و آرامش روزهای زیبا با این تیم تراکتورسازی را ترک می‌کنم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.