مهاجری: گسترش فولاد مستحق کسب سه امتیاز بود/ بازیکنانم تمرکز نداشتند

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد گفت: ما در اثر اشتباه بازیکنانمان موقعیت هایی را به حریف دادیم که باعث شکست سنگین شد.

به گزارش تبریز بیدار، رضا مهاجری در نشست خبری پس از دیدار مقابل گسترش فولاد تبریز در خصوص روند بازی، اظهار داشت: این پیروزی را ابتدا به تیم گسترش فولاد تبریک می گویم. ما در سیستم دفاعی عدم تمرکز داشتیم و ما به تیم خوبی نتیجه را واگزار کردیم. موقعیت هایی که به حریف دادیم در اثر اشتباهات بازیکنانم بود. ما گسترش فولاد را به خوبی آنالیز کرده بودیم.


وی ادامه داد: ما در نیمه دوم به بازی برگشتیم ولی فکر می کنم آقای حق وردی در صحنه هایی اشتباهاتی داشت. همه موضوعات دست به دست داد تا به شکست سنگین برسیم ولی پایان فوتبال نیست و تلاش خواهیم کرد تا جبران کنیم.

مهاجری، بیان کرد: امیدوارم از این شکست درس گرفته و به روز های خوبمان باز گردیم. امروز، روز خوب گسترش فولاد بود. مهمترین عامل شکست ما عدم تمرکز بود و یکی از بازیکنانم مصدوم شد که ده نفره شدیم و بنابراین نتوانستیم به بازی باز گردیم. گسترش فولاد شایسته پیروزی بود و امیدوارم در ادامه مسابقات نیز موفق باشد.

سرمربی پدیده، گفت: انتظار از پدیده با توجه به بازی هایی که انجام داده ایم، بالا بوده و باید مشکلاتی که وجود دارد را پیدا کنیم.

مهاجری در خصوص تعطیلات لیگ برتر، گفت: امیدواریم که تیم ملی نتایج خوبی را کسب کند ولی این تعطیلات برای تیم ها ضرر می کند. این وقفه ها برای همه تیم های لیگ برتر ایجاد مشکل خواهد کرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.