کمالوند: بازی بسیار جذاب و با کیفیت بود/ به حمایت هواداران نیاز داریم

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: هر دو تیم بازی جذابی را انجام دادند و بسیاری از موقعیت های دیگر نیز وجود داشت.

به گزارش تبریز بیدار، فراز کمالوند در نشست خبری پس از دیدار مقابل پدیده مشهد در خصوص روند بازی، اظهار داشت: بازی بسیار جذاب و با کیفیت بالا بود. هر دو تیم موقعیت های زیادی داشتند که بسیاری از آنها به هدر رفت. این شکست، چیزی از ارزش های پدیده کم نخواهد کرد و آنها در دقایقی از بازی، بهتر بودند.


وی ادامه داد: ما از نتیجه تراکتور سازی در هفته گذشته نگرانی داشتیم که این نتیجه برای ما نیز رقم بخورد. ما امروز ۱۱ دلاور را در زمین داشتیم و جواب دندان شکنی به حاشیه سازان دادند. گسترش فولاد در طول بازی، حریف را زیر فشار گذاشته بود. خوشحال هستم که پای بازیکنانم به گلزنی باز شد.

کمالوند، بیان کرد: بازیکنانمان در خط دفاعی نیز عملکرد خوبی دارند. امیدوارم مردم فوتبال دوست تبریزی، گسترش فولاد را تنها نگذارند و به حمایت آنها نیاز داریم. دوست داریم که ورزشگاه اختصاصی در دیدار مقابل سپاهان اصفهان پر شود.

سرمربی گسترش فولادی ها در خصوص حفظ گل ها توسط تیمش، گفت: لطف خدا بود که این نتیجه حفظ شد و در درجه دوم نیز، تجربه بازیکنانمان اثر گذار بود. بازیکنانم در حفظ نتیجه، نقش بیشتری از من داشتند. تعویض های خوبی نیز انجام داده و امیدوارم در ادامه مسابقات نیز موفق شویم.

وی، اظهار داشت: ما در به ثمر رساندن پنالتی سیستمی داریم. محمد نصرتی در آخرین تمرین پیش از بازی، پنالتی ها را گل کرده بود ولی نصرتی استفاده از ضربه پنالتی را به سعید دقیقی داد تا پایش به گلزنی باز شود.

کمالوند، اظهار داشت: بیستمین سال مربیگری من را تجربه می کنم که تا امسال بازیکنانی نداشتم که تا به این حد رفیق باشند. دوستی و رفاقت در تیم ما بسیار وجود دارد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.