دایی: می توانستیم گل های بیشتری بزنیم/ اجازه ایجاد موقعیت را به تراکتور ندادیم

سرمربی تیم فوتبال صبای قم معتقد است که تیمش در نیمه دوم دیدار مقابل تراکتورسازی موقعیت‌های خوبی داشته و می‌توانسته با اختلاف دو سه گل پیروز شود.

به گزارش تبریز بیدار، علی دایی پس از پیروزی ۲ بر یک صبا مقابل تراکتورسازی در کنفرانس خبری گفت: همان‌طور که گفته بودم بازی سختی برای هر دو تیم بود، اما خوشبختانه تیم ما بازی را خوب شروع کرد. در نیمه اول موقعیت‌هایی داشتیم که گل نکردیم و در هفت هشت دقیقه‌ای که بازی را در دست نداشتیم، گل مساوی را دریافت کردیم.


وی ادامه داد: در نیمه دوم بچه‌های ما به خودشان آمدند و در طول این مسابقه، بازی دست ما بود و توانستیم منطقی بازی کرده، خوب دفاع کنیم و اجازه موقعیت و شانس گلزنی به حریف ندادیم. سه چهار موقعیت خوب دیگر هم داشتیم که به نظرم می‌توانستیم با اختلاف دو سه گل تراکتورسازی را شکست دهیم.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم تأکید کرد: من از بازیکنانم تشکر می‌کنم، چون مردانه بازی کردند و تا آخر بازی جنگیدند. ما مقابل سایپا بازی بدی انجام دادیم که یک اتفاق بود. پس از آن بازیکنان ما بازی با سایپا را فراموش کردند و با روحیه بالا مقابل تراکتورسازی به میدان رفتند. ما به تمرینات خود ادامه می‌دهیم و هنوز جا داریم که پیشرفت کنیم.

دایی در خصوص عملکرد کریم اسلامی در این بازی اظهار داشت: کریم اسلامی یکی از مؤثرترین بازیکنان ما در این بازی بود و خیلی خوب کار کرد. او حتی در کار تیمی هم موفق بود. در مجموع ما در این دیدار بازیکن بد نداشتیم و هر ۱۱ بازیکن ما جانانه بازی کردند.

وی خاطرنشان کرد: ما امروز تیم منسجمی داشتیم، هم در فاز هجومی و هم در فاز دفاعی. چندین بار به عمق دفاع تراکتورسازی نفوذ کردیم، از طریق سانترها و ضربات ایستگاهی به گل رسیدیم و حتی می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم. اینها همه نشان می‌دهد که در مسیر پیشرفت قرار داریم. امیدوارم بازیکنان مصدوم ما هرچه زودتر برسند تا کامل‌تر شویم و دست ما در بازی‌های آینده بازتر باشد.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم در پاسخ به این پرسش که چرا در این بازی از محمد اوسانی استفاده نکرده است، گفت: ما از هر کسی که در بازی‌ها و تمرینات آماده‌تر باشد، استفاده می‌کنیم. اوسانی هم از بازیکنان خوب ماست، اما در این بازی صلاح دیدیم از اسلامی استفاده کنیم.

دایی در پاسخ به این پرسش که «آیا موفق به کسب سهمیه آسیایی خواهید شد یا نه؟»، اظهار داشت: ما قول سهمیه به کسی نمی‌دهیم. خدا را شکر می‌کنم که توانستیم خودمان را در جدول بالا بکشیم. ما در مسیر پیشرفت قرار داریم و قطعاً در این شرایط حمایت مالک و مدیریت باشگاه می‌تواند کمک‌مان کند. ما در برخی پست‌ها نقاط ضعف داریم که باید آنها را تقویت کنیم. مطمئن باشید با این کار تیم ما خیلی بهتر می‌شود. همه هدف ما این است که نماینده شایسته‌ای برای استان قم در فوتبال ایران باشیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.