اولیویرا: در ضد حملات موفق بودیم/ دل هواداران را شاد کردیم

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: من به کاپیتان تیم اعتقاد خاصی دارم و امیدوارم در‌آینده بتوانیم تکلیف کاپیتان را مشخص کنیم.

به گزارش تبریز بیدار، تونی اولیویرا در نشست خبری پس از دیدار سایپا و تراکتورسازی گفت: بازی‌های حذفی به هیچ وجه قابل مقایسه با لیگ نیست. در جام حذفی گاهی اوقات باید ریسک کنیم اما در لیگ برتر فرصت زیاد است تا برنامه‌های خود را پیش ببریم.

وی افزود: بازی مقابل سایپا برای ما خیلی سخت بود. بازیکنانم از لحاظ تاکتیکی، فیزیکی و روحی خیلی خوب بازی کردند. آنها در نیمه اول کمی از نظر روحی متعادل نبودند و با داور زیاد صحبت می‌کردند اما در نیمه دوم تمرکز خوبی داشتند. ما موقعیت‌های خوبی در این بازی داشتیم و در ضد حملات خوب عمل کردیم. خوشحالم از اینکه توانستیم دل هواداران تراکتورسازی را شاد کنیم.

سرمربی تراکتورسازی در پاسخ به این پرسش که چرا در جریان بازی سه یا چهار بار بازوبند کاپیتانی بین بازیکنان جابجا شد، گفت: کاپیتان ما در فصل گذشته مهدی کیانی بود. پس از آن در این فصل ما تغییرات زیادی داشته و بازیکنان جدیدی به تیم اضافه شده و بازیکنان قدیمی رفتند. در چهار ماه گذشته برای تعیین کاپیتان مشکل داشتیم. در حال حاضر کاپیتان ما ایران‌پوریان است که در این بازی محرم بود. به همین دلیل ما بازوبند کاپیتانی را به میرهانی هاشمی دادیم.

اولیویرا تصریح کرد: امروز هم با توجه به تعویض‌هایی که انجام دادیم کاپیتان ما چندبار تغییر کرد. من به کاپیتان تیم اعتقاد خاصی دارم چون از نظر من کاپیتان مانند دست راست سرمربی است. امیدوارم در‌ آینده بتوانیم تکلیف کاپیتان تیم را مشخص کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که با توجه به اینکه تراکتورسازی در این فصل خوب عمل نکرده آیا شانس قهرمانی برای این تیم قائل هستید، گفت: سپاهان سال گذشته قهرمان لیگ شد اما الآن مربی آنها کجاست؟ چلسی قهرمان لیگ برتر شد اما درحال حاضر جایگاه خوبی در جدول ندارد. تیم‌هایی مثل فولاد و نفت هم هنوز عملکرد خوبی نداشته‌اند اما استقلال خوزستان در حال حاضر جایگاه خوبی دارد. در فوتبال چیزی مشخص نیست و ممکن است هر اتفاقی در آن رخ دهد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.