پزشکیان در گفتگو با تبریزبیدار:

مردم آذربایجان صبر انقلابی پیشه کردند / نفهمی عده ای این واقعه تلخ را به وجود آورد

پزشکیان گفت: این اقدام که از روی نفهمی و خیانت که هیچ پیام آموزشی از آن به چشم نمی آید قطعا محکوم است و به هیچ وجه قابل توجیه نیست.

به گزارش تبریز بیدار، در پی توهین به مردم و فرهنگ آذربایجان در برنامه فیتیله ای ها مسعود پزشکیان در گفتگو با تبریزبیدار ضمن محکوم کردن این واقعه تلخ گفت: بلافاصله پس از اطلاع از این واقعه با استاندار محترم جلسه داشته و در تماس با مسئولین صدا و سیما ناراحتی خود و مردم را ابراز کردیم و قرار بر این شد صد او سیما ضمن برخود جدی با دست اندرکاران این برنامه،  در بیانیه ای از مردم شریف آذربایجان عذرخواهی کند و تعلیق عوامل برنامه به عموم مردم برسد.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در پاسخ به سوال خبرنگار تبریز بیدار مبنی بر عمدی بودن این قبیل اقدامات گفت: حال نمی شود قضاوت کرد و باید زمان بگذرد و بررسی شود ولی این اقدام که از روی نفهمی و خیانت که هیچ پیام آموزشی از آن به چشم نمی آید  قطعا محکوم است و به هیچ وجه قابل توجیه نیست.

پزشکیان در انتها گفت: مردم و مسئولین خطه آذربایجان از ابتدا ضمن محکوم کردن شدید این برنامه به صحنه آمدند و با صبر انقلابی منتظر برخورد قاطع مسئولین امر در این زمینه بودند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.