رئیس رسانه ملی: با متخلفان برنامه «فتیله» برخورد جدی می شود

سرافراز از مردم آذربایجان عذرخواهی کرد

رئیس رسانه ملی با ابراز تأسف عمیق از خطا و سهل انگاری غیرقابل گذشت در بخشی از برنامه «فیتیله ها» در روز جمعه ۱۵ آبان گفت: با مدیران و عناصر دخیل در این مسئله تأسف بار که موجب رنجش خاطر هموطنان عزیز در آذربایجان شده است برخورد جدی و رسیدگی کامل می شود.

به گزارش تبریز بیدار، رئیس رسانه ملی با ابراز تأسف عمیق از خطا و سهل انگاری غیرقابل گذشت در بخشی از برنامه «فیتیله ها» در روز جمعه ۱۵ آبان گفت: با مدیران و عناصر دخیل در این مسئله تأسف بار که موجب رنجش خاطر هموطنان عزیز در آذربایجان شده است برخورد جدی و رسیدگی کامل می شود.

 سرافراز با اشاره به برکناری و توبیخ دو نفر از مدیران شبکه دو سیما و چند نفر از عناصر و عوامل تولید و نظارت این برنامه افزود: رسانه از خطای به وجود آمده پوزش می طلبد و در ایفای وظایف خود در تحکیم وحدت اقوام و انسجام ملی با همتی مضاعف تلاش خواهد کرد.


گفتنی است پس از توهین در برنامه مذکور به مردم آذربایجان ، مردم ، مسئولین و نمایندگان آذربایجان خواستار عذرخواهی رسمی و پیگیری این قضیه از سوی مدیران ارشد سازمان صدا وسیما بودند که روزگذشته بیانیه سازمان مبنی بر عذرخواهی از مردم شریف و برکناری افراد خاطی در این قضیه منتشر شد.


 مردم و مسئولین بر پیگیری قانونی این قضیه  همواره تاکید کرده اند و عکس العمل  و اقدامات رییس سازمان صدا وسیما را به فال نیک می گیرند و خواستار ریشه یابی عوامل و نظارت بیشتر برای تکرار نشدن این گونه موارد هستند.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.