قاضی پور: صدا وسیما عذرخواهی کرد، تجمع لازم نیست

نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: صداوسیما با پایین کشیدن فیتیله اش از مردم عذرخواهی کرد و با توجه به این عذرخواهی دیگر نیازی به تجمع اعتراض آمیز نیست چرا که ما پی گیر قضیه هستیم.

به گزارش تبریز بیدار، نادر قاضی پور در گفت و گو با ندای ارومیــه، با اشاره به حرکت ناشایست رسانه ملی  و توهین به مردم شریف آذربایجان اظهار کرد: قطعا بروز چنین حرکت هایی از جانب صداوسیما ناشایست و محکوم است و نمایندگان ملت در مجلس ضمن ابراز تاسف از این رویداد آن را پی گیری خواهند کرد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود اینکه این حرکت ها به حساسیت های قومی در منطقه دامن میزند، اما مردم قهرمان و انقلابی آذربایجان همیشه ثابت کرده اند که پی رو خط و اصول انقلاب و رهبری اند.


وی افزود: آذربایجان ثابت کرده است که از اصول و آرمان های انقلاب خود هیچگاه کوتاه نمی آید.


قاضی پور تصریح کرد: نمایندگان ملت از طریق مجاری قانونی پیگیر این مسئله اند و قانون مندانه نسبت به احقاق حقوق آذربایجانی ها اقدام میکنند.


نماینده مردم ارومیه در مجلس ضمن تاکید بر لزوم حفظ وحدت و هم دلی در این برهه حساس گفت: با توجه به بحث نفوذ، مهم ترین مسئله ای که رهبری از ما میخواهند حفط وحدت است، ما اجازه نمیدهیم یکسری افراد امنیت و آرامش شهر و کشور را زیر سئوال ببرند.


قاضی پور تاکید کرد: صداوسیما با پایین کشیدن فیتیله اش از مردم عذرخواهی کرد و با توجه به این عذرخواهی دیگر نیازی به تجمع اعتراض آمیز نیست چرا که ما پی گیر قضیه هستیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.