در گفتگو با تبریز بیدار؛

ذوالفقاری: امیدوارم جام قهرمانی مسابقات حذفی را بدست بیاوریم/ هواداران همیشه حمایت کرده اند

سرپرست تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز گفت: تراکتور سازی پیش از این نیم سابقه قهرمانی در مسابقات جام حذفی را داشته و امیدوارم امسال نیز موفق شویم.

به گزارش تبریز بیدار، ابوب ذوالفقاری در گفتگو با خبرنگار ورزشی تبریز بیدار در خصوص شروع دور جدید تمرینات این تیم، اظهار داشت: تمرینات تراکتور سازی از امروز و پس از تعطیلات پنج روزه بازیکناندر تبریز پیگیری شد و تونی اولیویرا فردا به تبریز باز می گردد. تمرین امروز به دلیل بارش باران در سالن سرپوشیده باشگاه برگزار شد. بازیکنان در ادامه تمرینات با تمام قدرت حضور خواهند داشت.


وی ادامه داد: شاهین ثابقی به ترتیب در اختیار تیم های ملی بزرگسالان و امید قرار دارند که ۲۶ آبان ثابقی و ۲۸ آبان نیز اخباری به تمرینات تیم ملحق خواهند شد.

سرپرست سرخ پوشان تبریزی درباره صعود این تیم به مرحله نیمه نهایی جام حذفی، بیان کرد: تراکتور سازی در گذشته نیز سابقه صعود تا مرحله نیمه نهایی را داشت و امسال نیز برنامه ریزی شده است تا انشالله در جام حذفی موفق شده و جام قهرمانی را کسب کنیم.

ذوالفقاری در خصوص حمایت های هواداران تراکتور سازی، گفت: هواداران همیشه در کنار تیم هستند و می دانند که چه زمانی به حمایت آنها نیاز داریم. انشالله در بازی مقابل سیاه جامگان در هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر شاهد حضور پرشور آنها باشیم.

سرپرست تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز درباره دیدار پیش روی این تیم مقابل سیاه جامگان مشهد، اظهار داشت: بازیکنان تا روز بازی با تمام قدرت در تمرینات حضور خواهند داشت تا با آمادگی کامل در این بازی به میدان بروند. سیاه جامگان حریف آسانی برایمان نخواهد بود. 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.