مریم رجوی پیام صادر کرد!

خوشحالی سرکرده منافقین از تجمع های تبریز و ارومیه

رجوی سردسته گروهک تروریستی منافقین از تظاهرات در خیابان های تبریز و ارومیه در اعتراض به توهین فیتیله ای ها حمایت کرد.

به گزارش تبریز بیدار، سایت شبکه العربیه که توسط دولت عربستان سعودی اداره می شود نوشت:

” همزمان با تظاهرات ترک‌های آذربایجان ایران در شهرهای تبریز، ارومیه، زنجان، اردبیل، خوی، مراغه، مرند، نقده، مشکین شهر، اهر، مغان و سایر شهرهای استانهای آذربایجان شرقی و غربی، زنجان و اردبیل در اعتراض به اهانت رادیو و تلویزیون رژیم ایران به مردم ترک، دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران، کنگره ملیتهای ایران فدرال متشکل از احزاب قومی و اغلب نهادهای جامعه مدنی و فعالان سیاسی، توهین به مردم ترک آذربایجان را به‌شدت محکوم کردند.

مریم رجوی در پیامی که به‌صورت اطلاعیه دبیرخانه شورای ملی مقاومت منتشر شد گفته است: «اهانت به هموطنان آذربایجانی اهانت به عموم مردم ایران است».

مریم رجوی گفت: «اهانت رذیلانه رژیم ضدانسانی و ضدایرانی آخوندها به هموطنان آذری اهانت به همه مردم ایران با همه اقوام و ملیتها و ادیان و مذاهب مختلف است».

رجوی در پیام خود از عموم مردم به‌ویژه جوانان خواست به حمایت از آذربایجانیها بپردازند.

رجوی اظهار داشت: «مردم بزرگی که ستارخان و حنیف‌نژاد و سردار خیابانی را به جامعه ایران تقدیم کرده‌اند، بدون تردید پیشتاز سرنگونی رژیم ضدبشری آخوندی و استقرار دموکراسی و پایان دادن به تبعیض و سرکوب قومی و مذهبی خواهند بود». “


 رجوی این اظهارات  در حالی بیان کرده که گروهک منحوس و ترورسیتی تحت امر وی بارها هزاران نفر از مردم ایران و آذربایجان را به خاک و خون کشیده اند و همکاری آنها با رژیم بعث عراق و آمریکا و اسرائیل و دیگر دشمنان قسم خورده این ملت ضربه های اساسی بر پیکره ملت وارد کرده است و دشمنی آنها برای ملت یکپارچه ایران بارها ثابت شده است .

جالب اینکه در این پیام شخصیت هایی چون حنیف نژاد و موسی خیابانی از سران تبریزی گروهک منافقین را در کنار ستارخان قرار داده است و با این روش نخ نما  سعی در وجهه سازی برای گروهک تروریستی منافقین  در دیار غیور مردان آذربایجان هستند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.