هفته پنجم لیگ برتر والیبال؛

شهرداری تبریز در خانه از سد آرمان اردکان گذشت/ تداوم پیروزی پیاپی شاگردان بناکار

شهرداری تبریز با برتری خانگی مقابل آرمان اردکان در هفته پنجم لیگ برتر والیبال، چهارمین برد متوالی خود را در این رقابت‌ها به ثبت رساند.

به گزارش تبریز بیدار، تیم والیبال شهرداری تبریز در پنجمین دیدار خود در بیست و نهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر والیبال از ساعت ۱۷ دیروز در سالن شهید اقدمی تبریز به مصاف مهمانش آرمان اردکان رفت و در پایان، شهرداری تبریز در یک بازی نزدیک و پایاپای با نتیجه ۳ بر ۲ مهمان خود را با شکست بدرقه کرد.

شاگردان بناکار همچون دیدار قبلی مقابل آلومینوم المهدی با وجود اینکه دو ست ابتدایی را به مهمان خود واگذار کرده بودند، در سه ست بعدی به بازی برگشته و حریف اردکانی خود را مغلوب ساختند.

تبریزی‌ها در بازی امروز با ترکیب محمدباقر وادی، آرش کشاورزی، والنتین، گوتسف، محمدحسن صنوبر، میکائیل تاجر و محمدرضا موذن به میدان رفتند و در سمت مقابل نیز تیم اردکان با ترکیب بهبودی، غیاثی، جهاندیده، نورمحمدی، تئودور و امیری بازی را آغاز کرد.

تیم میزبان در ست‌های سوم و چهارم با قدرت و به ترتیب با امتیازات ۲۵ بر ۱۴، ۲۵ بر ۱۹ حریف خود را شکست داد و بازی را به ست پنجم کشاند، سپس در ست پنجم نیز بازی را بهتر آغاز کرده و توانست در پایان این ست را با نتیجه ۱۸ بر ۱۶ به سود خود خاتمه داده و در نهایت بازی را با برتری پشت سر بگذارد.

در این بازی شهرداری تبریز که از امتیاز میزبانی و حمایت هوادارانش برخوردار بود، ست‌های اول و دوم را با نتایج نزدیک ۲۴ بر ۲۶ و ۲۶ بر ۲۸ به آرمان اردکان باخت اما در ست سوم با جایگزینی اکبر ولایی به جای آرش کشاورزی ورق به سود تبریزی‌ها برگشت و این بازیکن با درخشش خود یک تنه شهرداری را پیروز میدان کرد.

بدین ترتیب با این نتیجه چهارمین برد متوالی شاگردان بناکار در لیگ برتر والیبال به ثبت رسید.

شهرداری تبریز با این پیروزی امتیازات خود را به عدد ۱۱ افزایش داد و تیم اردکانی هم با یک امتیاز این بازی ۵ امتیازی شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.