آقایی در تراکتور ماندنی شد/ احتمال بازگشت نریمان جهان به گسترش فولاد

در جلسه مدیران تراکتورسازی و گسترش فولاد مقرر شد سعید آقایی در تراکتور بماند ولی وضعیت نریمان جهان همچنان مبهم باقی ماند.

به گزارش تبریز بیدار، روز گذشته (جمعه) جلسه‌ای میان مسئولین باشگاه تراکتورسازی و گسترش فولاد جهت روشن شدن وضعیت سامان نریمان‌جهان و سعید آقایی برگزار شد. در این جلسه مقرر شد سعید آقایی تا پایان فصل در تراکتورسازی بماند ولی درباره نریمان جهان نتیجه قطعی به دست نیامد.

به گزارش ایسنا، ظاهرا گسترشی‌ها خواهان حضور نریمان جهان در تیم‌شان هستند و از آن طرف تراکتوری‌ها هم می‌خواهند این بازیکن را تا پایان فصل حفظ کنند. در نهایت مقرر شد تا در صورت موافقت نریمان جهان این بازیکن تا پایان فصل در تراکتور بماند و یک نیم فصل را هم برای گسترش فولاد در سال آینده به میدان برود.

 قرار شده در این باره خود نریمان جهان تصمیم بگیرد و بر اساس اخبار رسیده ظاهرا این بازیکن تمایلی به پذیرفتن این پیشنهاد ندارد که در این صورت به احتمال فراوان در ادامه فصل به گسترش فولاد بر می‌گردد.

سامان نریمان جهان و سعید آقایی دو بازیکن تیم گسترش فولاد هستند که برای گذراندن خدمت سربازی به تراکتورسازی رفته‌اند. دوران خدمت سربازی این دو بازیکن در نیم فصل رقابت‌های لیگ برتر به پایان می‌رسد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.