در گفتگو با تبریز بیدار؛

نریمان جهان: دوست دارم در تراکتور سازی بمانم/ محکوم به پیروزی مقابل سیاه جامگان هستیم

بازیکن تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز گفت: فکر می کنم بازیکنان تیم نسبت به گذشته به هماهنگی بیشتری رسیده اند و انشالله با ارایه بازی خوب مقابل سیاه جامگان به برتری برسیم.

به گزارش تبریز بیدار، سامان نریمان جهان بازیکن تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز در گفتگو با خبرنگار ورزشی تبریز بیدار در خصوص دیدار پیش روی تیمش مقابل سیاه جامگان مشهد، بیان کرد: ما تا روز بازی به تمریناتمان با قدرت ادامه خواهیم داد و انشالله با ارایه بازی خوب و تماشاگر پسند، به برتری برسیم. تراکتور سازی به سه امتیاز این دیدار نیاز دارد تا شرایطمان را در جدول رده بندی بهبود ببخشیم. 


وی ادامه داد: امیدوارم هواداران نیز حضور خوبی در ورزشگاه داشته باشند. تیم نسبت به گذشته به هماهنگی بیشتری رسیده است.


بازیکن سرخ پوشان تبریزی در خصوص اینکه آیا توافقی در خصوص ماندنش در این تیم صورت گرفته است یا خیر؟، گفت: جلسه ای بین  من و باشگاه های تراکتور سازی و گسترش فولاد برگزار شده  است که وضعیت نهایی به زودی مشخص خواهد شد ولی دوست دارم در تراکتور سازی به فوتبالم ادامه بدهم. 

نریمان جهان درباره ادامه مسابقات تیمش در لیگ برتر و جام حذفی، گفت: امیدوارم در ادامه مسابقات در لیگ برتر، نتایج مناسبی را کسب کرده و جایگاه تیم را در جدول رده بندی بهتر کنیم. بازیکنان با انگیزه به تمرینات خود ادامه می دهند و امیدوارم در مسابقات جام حذفی نیز موفق شده و هواداران شاد کنیم. 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.