فدراسیون فوتبال ابتلای کی‌روش به سرطان را تکذیب کرد

یکی از رسانه ها خبری نگران کننده درباره سلامتی سرمربی تیم ملی منتشر کردهبود که تکذیب شد.

به گزارش تبریز بیدار، در حالیکه همه منتظر جلسه فردا کارلوس کی روش با علی کفاشیان هستند تا تکلیف ادامه همکاری سرمربی تیم ملی با فدراسیون مشخص شود سایت کاپ از مبتلا شدن سرمربی تیم ملی به سرطان معده خبر داده است. در بخشی از گزارش این سایت خبری آمده است:« ادامه همکاری سرمربی تیم ملی به دلیل بیماری شدید او در هاله ای از ابهام قرار دارد. کی روش در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی با گوام از مساعد نبودن اوضاع خبر داد و گفت زمانی که به ایران برگردد باید برای ادامه همکاری با علی کفاشیان صحبت کند. از طرفی امروز اسلامیان نایب رییس فدراسیون فوتبال درباره ادامه همکاری با کارلوس کی روش گفت: از کی روش حمایت خواهیم کرد و مشکلی بابت ادامه کار او نیست. سرمربی تیم ملی کسالتی دارد و به خاطر همین این صحبت ها مطرح شده است.

این رسانه ادعا کرده که خبر را پیگیری کرده و به این نتیجه رسیده است که کارلوس کی روش سرمربی ۶۲ ساله تیم ملی فوتبال ایران  به طور جدی مشکوک به سرطان معده شده است و کسالتی که اسلامیان از او صحبت می  کرد خیلی جدی تر از آن چیزی است که همه فکر می کردند. چیزی که مشخص است این است که این بار گویا اوضاع از بقیه دفعات فرق می کند و شاید بیماری کارلوس کی روش مانع از ادامه همکاری او با تیم ملی ایران شود. او دقیقا به همین دلیل طی هفته های گذشته بارها و بارها از کفاشیان خواست که به مرخصی برود. کی روش در ماههای گذشته بارها و بارها تلاش کرد که این خبر مخفی بماند و به طور حتم باز هم تلاش خواهد کرد تا این اتفاق از دید افکار عمومی پنهان باقی بماند.» در هر حال اسلامیان چند دقیقه پیش در گفت و گو با یک سایت خبر سرطان گرفتن کی روش را تکذیب کرد.

در این باره با دکتر سیف رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال تماس گرفتیم، چرا که مطمئنا وی از همه مسایل پزشکی تیم ملی باخبر است. دکتر سیف با تعجب از شنیدن این خبر به سایت برنامه نود گفت: به من در این باره چیزی نگفته اند، البته آقای کی روش تا آن زمان که در تهران بود سرحال بود و اگر اتفاقی افتاده بود به منبه عنوان رئیس کمیته پزشکی حتما می گفتند و خبردار می شدم. چون من رئیس کمیته پزشکی هستم و همه مسایل پزشکی تیم ملی زیر نظر من است.در هر حال بعید می دانم چنین خبری درست باشد. آقای اسلامیان هم که این شایعه را تکذیب کرده است، من هم به عنوان رئیس کمیته پزشکی تکذیب می کنم.»

عزیزی خادم عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال تا حدودی خیال هواداران سرمربی تیم ملی را راحت می کند.

عزیزی خادم می گوید: «امروز در جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال نشستیم و حرف زدیم. یکی از بحث هایی که مطرح شد این بود که کفاشیان گفت کی روش درخواست دو ماه مرخصی به خاطر کسالت کرده. کفاشیان گفت که کسالت کی روش جدی نیست ولی بر اثر استرس ها و فشار عصبی که در این مدت تحمل کرده، به جسم او لطمه وارد شده و نیاز به استراحت بلند مدت دارد تا به حالت طبیعی برگردد. کفاشیان حرفی از خطرناک بودن بیماری کی روش نزد.»

او ادامه داد: «هیات رئیسه به آقای کفاشیان و آقای اسلامیان اختیار داد که فردا که کی روش به تهران می آید، با او حرف بزنند و شرایط را بسنجند. با توجه به اینکه صعود ما قطعی شده و به دور بعدی رفته ایم، کفاشیان و اسلامیان هم با او صحبت می کنند تا برای ادامه کار و همچنین مرخصی، با کی روش به تعامل برسند. همین که کی روش می خواهد با مسئولان فدراسیون صحبت کند نشان می دهد که می خواهد به کارش ادامه دهد و ما هم برایمان مهم است که این اتفاق بیفتد.»

۲۰۴۴۱

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.