کاظمی: نیم فصل دوم نتایج بهتری کسب می کنیم/ امیدوارم بازی خوبی را شاهد باشیم

سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان گفت: تراکتور سازی بازیکنان خوبی را در اختیار دارد و امیدوارم دو تیم بازی خوبی را انجام بدهند.

به گزارش تبریز بیدار، فرهاد کاظمی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل تراکتور سازی تبریز، اظهار داشت: تیم تراکتور سازی تیم مردمی و با هواداران خوبی است. تراکتور سازی تیم قدرتمندی در داخل و بیرون زمین است. سیاه جامگان از نظر تاکتیکی و سنی جوان است و شرایط ایده آل از نظر تیمی پیدا نکرده ایم. آنها بهترین بازیکنان را در اختیار دارد. مردم تبریز و هواداران تراکتور می خواهند فوتبال خوبی از تیمشان ببینند.

وی ادامه داد: من از تشویق تماشاگران لذت می برم و همه مردم دوست دارند تیمشان نتیجه بگیرید. فکر می کنم تراکتور سازان باید نتایج بهتری کسب می کردند. کسب مقام قهرمانی برای تراکتور سازی در جام حذفی سخت نیست.

سرمربی سیاه جامگان درباره بازیکنان مصدوم تیمش، بیان کرد: امید سینک و رضا عنایتی، رضا شربتی و علیرضا نقی زاده نیز مصدوم هستند. پای علیرضا نقی زاده عفونت کرده و در بیمارستان بستری است. امیدوارم بازی خوبی از دو تیم انجام شود.

کاظمی، گفت: ما از لحاظ شخصیت تیمی و تاکتیکی به شرایط ایده آل نرسیده ایم ولی در دور برگشت در جمع ۶ تیم برتر از نظر امتیاز گیری می رسیم که رتبه تک رقمی کسب می کنیم. چند بازیکن خوب به تیم اضافه می کنیم تا نتایج در شان مردم مشهد کسب کنیم.

وی، اظهار داشت: ما اولویت اول را به تیم ملی می دهیم. تیم های دیگری از این تعطیلات ضرر دیده اند ولی من از این فرصت استفاده می کنم و برای تیم ما خوب بوده است.

سرمربی سیاه جامگان مشهد در خصوص اینکه آیا امام جمعه مشهد خواستار تغییر نام این تیم شده است؟ ا‌ضافه‌ کرد‌: اگر به تاریخ برگردیم، ابومسلم فردی بود که با شیعه مخالف بود. من در زمانی که ایشان آن صحبت‌ها را گفته بودند نبودم ، ولی با این حرف برای تغییر نام موافقم و این موضوع را نباید کتمان کرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.