یادداشت// بهانه هایی برای فرار از مسئولیت، جواب هواداران را بده دوست عزیز

تراکتور سازان در حالی در رده دهم جدول رده بندی قرار گرفته اند که با توجه به امکانات و شرایط موجود، نتایج قابل قبولی نیست.

به گزارش تبریز بیدار، تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز در پایان هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر با در رده جدول رده بندی قرار گرفته که این نتایج برای هواداران قابل قبول نمی باشد.

تونی اولیویرا در نشست های خبری از جدایی بازیکنان سرباز صحبت می کند ولی باید این سوال را پرسید که آیا در ابتدا فصل زمان پایان مدت سربازی این بازیکنان را نمی دانست و تیم را تحویل گرفته است؟ مربیان تمامی تیم ها در ابتدای فصل وضعیت بازیکنان خود را جویا می شوند و اگر این موضوع از طرف کادر فنی مطرح نشده است، یکی از ضعف های اصلی وی را نشان می دهد که به نوعی به تیم ضربه می زند.

مشکلات مالی در حال حاضر گریبان تمام تیم ها را گرفته و در این برهه  حساس هیات مدیره و مدیریت باشگاه تمام تلاش خود را برای بهبود شرایط تیم انجام داده است که حتی می توان گفت از بسیاری از تیم های لیگ برتر شرایط بهتری از نظر مسائل مالی دارند. 

سرخ پوشان تبریزی در هفته دهم رقابت های لیگ مقابل ذوب آهن نتجیه ۴ بر ۱ پیش می روند ولی تعویض های اشتباه این نتیجه  را با تساوی ۴ بر ۴ عوض کرد و این موضوع به نوعی تکرار نتیجه بازی پایانی فصل گذشته مقابل نفت تهران به حساب می آید ولی باز هم سوالاتی برای هواداران این تیم ایجاد می شود که آیا کادر فنی توان حفظ نتیجه را نداشت؟

تراکتور سازان در حالی در رده دهم ایستاده اند که طبق نظر کارشناسان و مربیان سایر تیم ها این نتیجه برای سرخ پوشان عملکرد ضعیفی بوده و انتظارات از کادر فنی این تیم با توجه به داشته ها و امکانات موجود بالا است.


این تیم تبریزی بازیکنانی را دراختیار دارد که بسیاری از مربیان و بازیکنان در مصاحبه های خود به این مسئله اذعان می کنند و می توان گفت تراکتور سازی، تیمی پر از ستاره است و هواداران در انتظار برتری فنی در مقابل رقیبان هستند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.